Як полегшити процес навчання

Учні стикаються з багатьма проблемами у своєму житті, і часто їм дуже важко зосередитись на навчанні.

І все ж, якщо ви навчаєтесь у школі, вам доведеться хоча б трохи вчитися, щоб з року в рік прогресувати. Якщо ви хочете отримати кращі оцінки, вам потрібні більш ефективні навчальні звички. Ключем до ефективного навчання є не зубріння або довше навчання, а розумніше навчання. За допомогою перевірених та ефективних навчальних звичок ви можете полегшити процес навчання та зробити його більш ефективним. Ці звички включають підхід до навчання з правильним ставленням, вибір правильного середовища, мінімізацію відволікаючих факторів, встановлення правильного розкладу, використання ефективних ігор, прийомів та інше.

Важливо, як ви ставитеся до навчання. Занадто багато людей розглядають навчання як необхідне завдання, а не задоволення чи можливість вчитися. Але те, як ви підходите до чогось, має значення майже настільки ж, як і те, що ви робите. Правильно налаштуватися важливо для того, щоб вчитися було легше. Іноді ви не можете «змусити» себе позитивно налаштуватися на навчання, і саме в такі часи вам слід просто уникати навчання. Якщо вас відволікає проблема стосунків, майбутня гра або закінчення важливого проекту, тоді навчання просто стане розчаруванням. Поверніться до цього, коли ви не зосереджені на чомусь іншому, що відбувається у вашому житті. Прагніть думати позитивно під час навчання та нагадувати собі про свої вміння та навички. Уникайте негативних думок. Уникайте порівняння з результатами других, оскільки, як правило, ви просто будете гірше почуватися і це ніяк не додасть вам позитивного настрою. Ваші навички та вміння притаманні лише вам, і вам одному.

Важливо те, де ви навчаєтесь. Багато людей роблять помилку, навчаючись у місці, яке насправді не сприяє зосередженню. Місце з великою кількістю відволікаючих факторів не дозволить вам зосередитись, навчання не буде ефективним, ви просто безрезультатно згаєте багато часу. Знайти ідеальне місце для навчання важливо.

Підготуйте все, що вам потрібно і подбайте про те, щоб поруч не було нічого зайвого. Наприклад, хоча може здатися ідеальним набирати нотатки у свій ноутбук, щоб повернутися до них пізніше, комп’ютери для багатьох людей сильно відволікають увагу завдяки своїй універсальності. Гра в ігри, перевірка каналів, надсилання текстових повідомлень та перегляд відео - все це прекрасне відволікання, яке аж ніяк не допоможе у навчанні. Тож запитайте себе, чи справді вам потрібен ноутбук, щоб робити нотатки, чи ви можете обійтися старомодним папером, ручкою чи олівцем. Тримайте телефон подалі, щоб не витрачати на нього свою увагу. Завжди тримайте речі в порядку, щоб не витрачати час на пошуки потрібної книги, зошита чи інших важливих ресурсів. Якщо ви найкраще навчаєтесь під час улюбленої музики, спробуйте обмежити взаємодію з телефоном під час зміни доріжок. Ваш телефон - потенційна затримка часу і один з найстрашніших ворогів концентрації.

Пишіть конспекти, виділяйте, підкреслюйте головне. Систематизуйте, виділяйте так, як вам зручніше, найважливішу інформацію. Кожна людина унікальна тим, як вона збирає потрібну інформацію. Тож може бути корисно використовувати якомога більше органів чуття під час навчання, тому що інформація зберігається у людей легше, коли задіяні інші органи чуття. Ось чому добре працює написання нотаток - воно передає інформацію словами та термінами, які ви розумієте. Вимовляння слів уголос під час копіювання нотаток перед важливим іспитом може бути одним із методів залучення іншого почуття.

Будьте наполегливими і нехай процес навчання приносить вам лише позитивні відчуття!

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Олена В.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Секретні методи вивчення іноземної мови

У цій статті ми розглянемо три секретних методи, які можуть допомогти вам засвоїти нову мову швидше та ефективніше. Стаття вміщує посилання на платформи та вебсайти, які вам допоможуть в цьому.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Інші новини:

;