Як просто і легко вивчити іноземну мову?

Напевно це питання хвилює кожного учня, який тільки починає вивчати іноземну мову: як запам’ятовувати матеріал ефективно і не витрачаючи на це надто багато часу? Одразу скажу, що єдиного правильного варіанту немає, усі ми різні, і той спосіб, який підходить одному учневі, може не підійти іншому. Проте, для себе я визначила декілька справді ефективних способів, які особисто мені у свій час допомогли вивчити французьку мову.

1. Повторюйте! Для того, щоб справді вивчення просувалось швидко, потрібно зосередитись на цьому та приділяти якомога більше часу. Виділіть кожного дня хоча б годину, 20 хвилин, певний час, за який ви зможете повторити правила, вивчити нові слова і дізнатися щось цікаве про ту мову, яку вивчаєте. Ви будете вражені результатом. Додам, що такий метод є набагато ефективнішим, аніж один день в тиждень зубрити усі правила.

2. Створіть певну атмосферу. Налаштуйте себе на позитивне вивчення, щоб вас нічого не відволікало і щоб дійсно бути максимально втягнутим в цей процес. Приготуйте для себе чашку улюбленого напою та беріться за навчання! Слухайте пісні тих виконавців, мову яких ви вивчаєте, досліджуйте новини, події, що відбуваються у тій країні.

3. Робіть те, що вам подобається. Здавалося б така банальна фраза, але насправді у неї закладений великий сенс. Фільми, музика, новини у світі спорту, культури та навіть соціальні мережі – те, що ви із задоволенням робите у свій вільний час намагайтеся зробити із користю: переглядайте фільми тією мовою, яку ви вивчаєте, для початку можна навіть із субтитрами, слухайте пісні на іноземній мові(але обов’язково перед тим перекладіть їх, зрозумійте переклад). В такому випадку процес запам’ятовування проходитиме набагато легше.

4. Хороший вчитель – шлях до успіху. Як не дивно, роль і робота вчителя є набагато важливішою, ніж просто пояснення правил і контроль вивчення. Вчитель має надихати учня своїм прикладом і жагою до знань. Якщо вчитель монотонно і без натхнення каже що треба вивчити так і так – на жаль, це не буде ефективно. Обирайте того викладача, в якому бачите запал до  своєї справи, в такому випадку у вас теж з’являтиметься ще більше бажання дізнатися щось нове.

5. Оточення. Те, що вас оточує, звісно впливає на ваш вибір. Тому моя вам порада: намагайтеся знайти друзів, знайомих, які також поділяють ваші захоплення. В соціальних мережах стежте за людьми, які розмовляють тією мовою, яку ви хочете вивчити, знайти однодумців можна навіть у розмовних клубах іноземних мов, які діють практично в кожному місті, а таким чином покращувати свої розмовні навички.

6.  Пріоритети. Усім напевно знайоме те відчуття, коли з’явилось дуже багато справ, і щось відходить на наступний план. Для того, щоб вивчення іноземної мови для вас залишалося одним із основних завдань, пропоную переглянути пораду №1.

7. І остання порада – це ваша мета. Вона завжди є головним рушієм на шляху до успіху. Побільше думайте про неї і уявляйте як ви цього досягаєте, наприклад: ви хочете вивчити французьку мову, оскільки мрієте відправитись у подорож, відвідати Париж і так відчути себе героїнею кінофільму, або ж іноземна мова вам потрібна у вашій кар’єрі, для того щоб здобути нову посаду. Отож вперед, ваша мета буде вас мотивувати найбільше і сприяти вашому успіху.

Що ж, ось тут я описала саме ті поради, які допомогли саме мені освоїти французьку мову. Для себе обирайте той спосіб вивчення, який вам найбільше подобається, і який на вашу думку, буде для вас найефективнішим.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Наталія Л.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;