Як розподілити час під час тесту ЗНО з хімії?

Із власного досвіду знаю, що більшість учнів при підготовці до ЗНО під час самого самого екзамену зустрічається з проблемою: як же все встигнути та ще й не помилитися? В мене є декілька простих, але в той час дуже корисних, дієвих секретиків, якими я з вами поділюся.
1) Усний рахунок. Це найголовніша проблема, через яку відбуваються стоп-ситуації під час екзамену. Тому раджу максимально себе змушувати рахувати без калькулятора. Ви можете робити це коли завгодно: на уроці математики, на хімії, фізиці, якщо дозволяє час, також, коли робите домашне завдання, готуєтесь до ЗНО. У випадку, якщо складно це робити, або ж маєте справу з великими/нецілими числами, можете використовувати чорнетку. Побачити, як вже через декілька тижнів таких тренувань ви будете робити це набагато швидше, завдяки чому зможете зекономити час.

2) Не зупиняйтесь на складних запитаннях. Ви можете вирішувати тест у будь-якому вигідному для вас порядку, але якщо так сталося, що ві не знаєте, не можете згадати відповідь на запитання, не зупиняйтеся на ньому, а йдіть далі, якщо залишиться час, або згадаєте, повернетеся.

3) Не розписуйте у чернетці відкриті запитання. Робіть все максимально скорочено, запишіть формулу, розрахунки, і все, цього достатньо. Головне - відповідь.

4) Якщо для вас це буде зручно, почніть екзамен з відкритих завдань та тестів на відповідність, таким чином ви згадаєте максимально матеріалу до вирішення перших тестів і одразу отримаєте більшу кількість балів.

5) Намагайтесь вирішувати якомога більше тестів, задач з хімії онлайн минулих років, навіть якщо ви це робили вже, зробіть це ще 5 разів, як мінімум. Багато питань ЗНО з хімії повторюються з року в рік, тому чим більше разів ви перерішаєте ці тести, тим більше вирогідніть, що ви запам'ятаєте відповідь на це запитання і на екзамені відповісте швидко, навіть не замислюючись, що також зекономить вам часу.

6) Перед тим, як розпочати вирішення тесту, продивіться запитання. Це прискорить процес мислення, згадування матеріалу.

7) День перед ЗНО не торкайтесь до хімії взагалі. Це надасть вам час відпочити від підготовок і у вас буде більше сил на екзамені, завдяки чому матеріал буде згадуватись швидше. Якщо переймаєтесь, що нічого не згадаєте, то можна повторити вранці перед екзаменом.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Анастасія М.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Пам’ятка для читачів німецькомовних текстів

Декілька порад для тих, хто вивчає німецьку мову і стикається з труднощами під час роботи з текстом.

Автор: Ольга П.

Гендерні відмінності у тренуваннях: особливості та рекомендації

Розуміння цих відмінностей може допомогти створити більш ефективні та індивідуалізовані програми тренувань для обох статей.

Автор: Анастасія Ш.

Інтеграція математики з іншими предметами: міждисциплінарні проєкти

Стаття досліджує інтеграцію математики з іншими предметами через міждисциплінарні проєкти, показуючи, як такий підхід розвиває критичне мислення, мотивацію та креативність учнів.

Автор: Вадим П.

Мови програмування

Як вірно, та з чого розпочати, можна собі сказати, або говорити доволі часто.

Автор: Андрій Б.

Здоров'я мозку та біохакінг

Програми для покращення когнітивного, емоційного, фізичного та психологічного здоров'я.

Автор: Наталія Д.

Фітнес-подорожі: поєднання відпочинку і тренувань

У цій статті ми розглянемо, що таке фітнес-подорожі, їх переваги, популярні напрямки та типи програм.

Автор: Наталія Д.

Інші новини:

;