Як швидко заговорити англійською

Дуже часто, вивчаючи іноземну мову, люди зустрічаються з труднощами, через які розчаровуються у навчанні і вчаться без охоти, або й взагалі полишають ці, на їхню думку, марні спроби. Ось кілька порад, які допоможуть зробити навчання легким та успішним.

1. Ви справді хочете вивчати англійську мову? Для чого вам це потрібно?

Добре поміркуйте, обдумайте і чітко уявіть мету вивчення. Якщо це для навчання за кордоном, сплануйте, де і як ви будете навчатися. Якщо для подорожей, то вирішіть, у яких країнах ви хочете побувати, як і про що ви будете розмовляти, яка лексика вам потрібна та які теми для розмови вам потрібно розібрати в деталях. Візуалізуйте свої мрії. Намалюйте або зробіть колаж з вирізок із журналу або ж скачайте потрібні малюнки з інтернету. Оформіть все це у вигляді великого яскравого плакату, зробіть написи і почепіть у кімнаті на видному місці. Так ви ніколи не забудете, для чого стараєтеся і докладаєте максимум зусиль для досягнення бажаного результату.

 

2. Часто люди роками вчать англійську мову і бояться нею заговорити.

Це тому, що бояться помилятися, виглядати смішними. Не треба боятися помилок. Помилятися під час навчання – це нормально! Люди часто думають, що ще не все вивчили і тому не зможуть спілкуватися. Так все вивчити неможливо! Ми і в рідній мові знаємо далеко не все. Робимо багато помилок, ставимо неправильно наголос, вживаємо суржик, часто не знаємо, як правильно написати те чи інше слово, забуваємо правила. Добре, що в нагоді стають словники, довідники, навчальні відеоролики. Так і в іноземній мові. Варто починати говорити вже на перших етапах навчання.

 

3. Щоб навчитися говорити, потрібно говорити.

Це елементарно. Та чомусь користуються цим не всі. Почавши вчити іноземну мову, говоріть якомога більше самі з собою. Називайте англійською все, що бачите довкола, будуйте і промовляйте речення. Декому таке заняття може здатися дивним, та воно неодмінно принесе бажані результати. Використовуйте для цього кожну вільну хвилину. Говоріть у ванній, на вулиці під час прогулянки чи пробіжки. Не витрачайте даремно час, коли йдете на роботу чи їдете у метро. Краще говорити вголос, та якщо боїтеся реакції оточуючих, інколи можна говорити подумки. Але говоріть. Будуйте діалоги, розігруйте різні ситуації і просто розповідайте про все, що бачите. У вас буде багато проблем з тим, що ви ще знаєте дуже мало слів. І у вас буде потреба їх щодня вчити. І вчитимете ви не тому, що вас змушуватимуть це робити, а тому, що вам вкрай необхідні ці слова для мовлення. І воно ставитимете багатшим. Якщо ви не знатимете, як побудувати те чи інше речення, зверніться відразу ж до підручника. Або занотовуйте собі питання, на які знайдете відповідь, щойно така можливість знайдеться. Вивчаючи нові слова, вводьте їх у повсякденне використання. А повторювання та використання лексики, як відомо – найкращий спосіб її засвоїти.

 

4. Якщо ви скористалися попередньою порадою, то у вас уже є певні знання та навички, тож можна переходити до наступного етапу – говорити з кимось.

Навіть якщо ваші уміння спілкуватися ще зовсім слабі, починайте. Знайдіть собі співрозмовника. Якщо у вас є товариш, який теж вчить мову, говоріть інколи з ним. Нехай такі розмови спочатку будуть недосконалими і смішними, та головне розпочати. Можна знайти співрозмовника у соцмережі. Це може бути ваш співвітчизник, який теж вивчає англійську, або ж іноземець, для якого ця мова є рідною (native speaker).

Тож говоріть англійською, адже це запорука успіху на шляху до вільного спілкування мовою!

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 6 користувачів

Автор: Марина П.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;