Як вчити англійські слова?

Вам важко запам’ятовувати нові слова? Ви витрачаєте багато часу, а результат не задовольняє? Тоді скористайтесянаступними порадами. Вони допоможуть зробити процес вивчення англійських слів легким, цікавим та ефективним.

 

  • Слова повсюди

Пишіть слова на листках та прикріплюйте їх скрізь, де тільки можна: на меблях, шторах, дзеркалі… Розміщуйте їх у спальні, у ванні, на кухні. Прикріплюйте магнітами на холодильник. Тоді всі ці слова будуть часто потрапляти Вам на очі і запам’ятовуватимуться мимовільно. Вам не потрібно буде витрачати на це ні часу, ні зусиль.

 

  • Складання речень

Ви запам’ятали нове слово? Цього недостатньо. Щоб слово не забулося, ним треба користуватися. Складіть з цим словом кілька речень, запишіть. При цьому, чим кумедніші будуть речення, тим краще. А може у Вас вийде скласти цілу історію, де в кожному реченні буде нове вивчене слово? Зробіть собі челендж – спробуйте поєднати два вивчених слова в одному реченні. Чим більше Ви обдумуєте нові слова, тим швидше вони запам’ятаються. Використовуйте їх у мовленні, читайте, повторюйте. Інакше слова будуть забуватися.

 

  • Читання книг

Це цікавий і легкий спосіб поглибити свій словниковий запас. Під час читання Ви будете закріплювати слова, які вже знаєте, побачите, як вони використовуються в тексті. А ще – невимушено вивчите нові слова. При необхідності звертайтеся до словника, та значення деяких з них Ви зрозумієте з контексту. Для читання вибирайте адаптовані книги відповідно до свого рівня володіння англійською. І тоді у Вас не виникне складнощів з розумінням прочитаного і процес засвоєння лексики приноситиме насолоду.

 

  • Перегляд англомовних фільмів

Ви ж любите дивитися фільми? Використовуйте своє захоплення з користю!Переглядаючи улюблені фільми в оригіналі, Ви занурюєтесь в мовне середовище, мимовільно запам’ятовуєте слова та фрази, що найчастіше зустрічаються, а також чуєте, як їх правильно вимовляти. Після перегляду фільму запишіть ті слова, які найбільше запам’ятались та сподобались.

 

  • Малюнки

Малюйте те, що спадає на думку, коли Ви знайомитися з новим словом. Невеличкий малюнок може відображати зміст слова або асоціації, які у Вас виникають. Буде цікавішим, якщо малюнки будуть веселі та кумедні. І взагалі, позитивні емоції покращують процес запам’ятовування. Тому ставтеся до цього з гумором, малюйте шаржі, комікси.

 

  • Записи

Задійте моторну пам’ять – запам’ятовування відбувається, коли людина пише. Можна писати слово не один раз, а наприклад, цілий рядок. Як уже говорилося вище, можна записувати слова на листках та розміщувати їх на видних місцях, а можна скористатися записником. Час від часу, коли є вільна хвилинка, до нього можна звертатися. А ще цікавіше, якщо біля слів будуть малюнки, вирізки, наклейки. Так Ви підключите ще й зорову та образну пам’ять.

 

  • Картки

Flashcards – популярний та дієвий спосіб вивчення англійських слів. Це допомагає візуалізувати нову лексику. Готові картки можна придбати в магазині або виготовити власноруч. На одній стороні пишеться слово англійською мовою, а на іншій – переклад. Замість перекладу може бути зображення. Цікаво щодня передивлятися такі картки, відкладаючи в сторону вивчені і вчити ще не засвоєні слова. Так буде цікаво спостерігати за своїм прогресом у вивченні слів. Працювати з такими картками дуже подобається дітям, особливо якщо це проходить у вигляді гри-змагання з кимось.

 

  • Повторення

Щоб запам’ятати нові слова, треба повторювати, повторювати, повторювати. Краще запам’ятовується, коли повторення розтягнуте у часі. Наприклад, замість того, щоб повторювати слова 30 хвилин, краще зробити це 3 рази по 10 хв.

Неважливо, якою порадою Ви скористаєтеся, головне, щоб Ви вчили англійські слова регулярно.

Легкого та приємного навчання!

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 6 користувачів

Автор: Марина П.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;