Як вивчити іноземну мову

Ви хочете вивчити нову мову, але відчуваєте себе пригніченими. Здається, ще трохи часу за книгою, і ви довше не протримаєтеся. Подібні емоції відчуває більшість, справа тільки в тому, чи ви зможете їх подолати. Якщо ви не навчитеся справлятися з негативним досвідом, який турбує вас під час вивчення мови, ви ніколи її не вивчите. Ви можете продовжувати намагатися, але те саме повторюватиметься знову і знову.

Це шаблон. Ви починаєте своє навчання сповнені ентузіазму, але як тільки це відчуття згасає, настає черга тривожності та небажання продовжувати. Кожна нова тема несе з собою свої виклики, а отже і негативні почуття.

Однак, навіть маючи потужну мотивацію, як паливо вашого навчання, вам все одно доведеться мати справу з низкою негативних внутрішніх переживань. Ось декілька порад, як з ними справитись.

1. Обмежте тривалість уроку.

Якщо ви відчуваєте розчарування або пригніченість під час періоду навчання, це важко витримати, якщо у вас є ще дві години. Однак якщо до наступної перерви у вас залишається лише 15 хвилин, світ раптом виглядає набагато яскравішим. Усі інші методи будуть набагато менш успішними, якщо ви не обмежите час уроку. Та і психологи кажуть, що ви найкраще вчитесь, коли навчаєтесь короткими відрізками часу. Обмежте час уроку до 30 хвилин з наступною короткою перервою.

2. Не орієнтуйтеся на результати.

Не намагайтеся все вивчити, просто продовжуйте урок. Це ваша мета. Продовжуйте намагання, поки ваш час не закінчиться. Якщо ви зробите помилку, а потім оцінюватимете свій прогрес, ви будете розчаровані, і прийдете до надзвичайно негативних висновків. Не намагайтеся все вивчити занадто сильно. Не концентруйтесь на результатах. Результати приходять повільно. Вони вимагають часу. Наразі все, на чому ви повинні зосереджуватися – це закінчити урок.

3. Момент для себе.

Перед кожним заняттям варто приділяти собі хвилину: заплющити очі і нагадати собі про те, для чого ви все це робите, пригадати мотивуючі цитати. Нагадуйте про них перед кожним заняттям і кожного разу, коли виникають проблеми.

4. Прийміть негативні емоції.

Коли ваші негативні переживання охоплюють вас, вам потрібно прийняти їх. Якщо ви зможете це зробити, вони зменшать свій вплив на вас. Ви будете їх менше відчувати, і вони більше не будуть так на вас діяти. Ви можете робити те, що вам хочеться, незважаючи на негативні відчуття.

5. Змінюйте умови навчання.

Змініть навчальний режим. Іншими словами, виберіть інше місце навчання. Не продовжуйте вивчати нову мову на тому самому старому місці. Оновлюйте його.

6. Встаньте та прогуляйтесь.

Коли ви боретеся з розчаруванням, ви можете відчувати цю негативну енергію. І з нею можна поборотися. Одягніть свій MP3-плеєр, використовуйте аудіо з уроку, над яким ви працюєте, вставайте і гуляйте. Так, просто трохи прогуляйтеся, поки ви продовжуєте вчитися. Це ефективний трюк, щоб зменшити емоції, які вас турбують.

7. Встановіть режим сну.

Сон є дуже важливим для відновлення організму, для бадьорості та продуктивності. Навчання потребує активності та енергійності, а для цього потрібно достатньо спати. Якісний сон допоможе відновити сили, відпочити та почуватися сповненим сил до ефективного навчання. Встановіть режим та дотримуйтеся його. Не засиджуйтеся допізна. Щоб можна було рано вставати, то й лягати потрібно раніше. Дізнайтеся, якою повинна бути тривалість вашого сну, та зробіть усе для того, щоб ви мали змогу вчасно відпочивати та відновлювати енерuію, набиратися сил для майбутніх своїх здобутків.

Вище подані поради варто спробувати. Адже це може подіяти і ви справді можете почуватись краще, вивчаючи мову.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Олена В.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Секретні методи вивчення іноземної мови

У цій статті ми розглянемо три секретних методи, які можуть допомогти вам засвоїти нову мову швидше та ефективніше. Стаття вміщує посилання на платформи та вебсайти, які вам допоможуть в цьому.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Інші новини:

;