Як вивчити іспанську за 30 днів?

Мій блог розрахований, саме на ту людину, яка не має ніяких знань в іспанській мові, но хоче швидко її опанувати (іспанську мову), тобто розуміти і говорити іспанською мовою. Якщо ви будете намагатись займатися іспанською мовою, приблизно в день 1,5 години, ви за 30 днів за допомогою моєї техніки можете опанувати іспанську мову на рівні A1.

Техніка поділяється на кілька етапів:

1 етап

Заключається  в тому що, ви шукаєте в інтернеті відео будь яке  коротке 2-3 хвилини, які ви повинні прослухати (YouTube) іспанською мовою з субтитрами на іспанській мові. Намагаєтесь перший раз просто прослухати і без субтитрів зрозуміти, про що йдеться мова і потім повторювати за автором і уявляти в себе в  голові цю інформацію, тобто візуалізуєте цю інформацію, якби ви цю фразу чи речення говорите). І так працюєте до автоматизму. Також це може бути і іспанська пісня, яку ви можете перекласти, перекладати рекомендую зі словником-книжкою, але якщо вам так не подобається, то тоді користуйтеся перекладачем в інтернеті, але перекладайте тільки по слову, не по реченню.

2.Етап

Виписуєте текст з субтитрів, тобто виписуєте текст іспанською мовою, потім намагаєтесь перекласти цей текст на зручну вам рідну мову і записуєте переклад.

Перекладаєте так до автоматизму і переходите до того що, читаєте вже цей переклад і пробуєте перекласти на іспанську мову.І так знову до автоматизму.

3

Етап-переклад в непрямій мові, тобто якщо в ролику було викладено наприклад:El capital de España es Madrid (Столиця Іспанії-Мадрид).І ви намагаєтесь сказати «Автор відео повідомив, що в столиця Іспанії Мадрид», іспанською мовою буде так «El autor del vídeo dice que el capital de España es Madrid.» Здається в школі нас такого не вчать, але це одна з важливих пунктів, коли вивчаєш будь яку мову, тому що ми в своїй повсякденному житті вживаємо непряму мову дуже часто, особливо в розмові.

4 Етап

Ви регеструєтесь в соціальних мережах, де можна спілкуватися з іноземцями, наведу кілька таких:

1.Mixxer 

2.Conversation Exchange 

3.Speaky

4.Babel Village 

5.Mylanguageexchange

6.Busuu

7.Omegle

8.LingQ

 

На цьому етапі ви знайомитесь із іноземцем і намагаєтесь з ним говорити на тему, яку ви прослухали з відео, можете використовувати перекладач, але ОБОВЯЗКОВО СЛОВА, ЯКІ ПЕРЕКЛАДАЄТЕ, ВИПИСУЄТЕ НА ОКРЕМИЙ ПАПІР І ВИВЧАЄТЕ.

5 етап

Завантажуєте будь який самовчитель іспанської мови і за допомогою нього вчите іспанську граматику, маю декілька порад по вивченню іспанських дієслів:

1.Самі основні слова такі,як SER,ESTAR,IR,DECIR,DAR,HABER,SABER....

Виписуєте на окремий листочок в усіх часах,які ви вже вивчили за допомогою самовчителя.

6-етап

Вивчення слів-це мабуть одна з самих важливих частин іспанської мови, по-перше потрібно вчити слова стабільно , тобто 15-20 днів в день , але не потрібно робити так , що в один день , ви вчили всі 100 слів , які ви мали вивчити за неділю , а потім всі 6 днів відпочиваєте , ні це неправильний варіант вивчення слів, слова потрібно вчити потрохи і коли ми вчимо слова, ми повинні візуалізувати це слова у себе в голові, придумувати речення з цим словом, і саме головне повторювати вже вивченні нами слова.Маю метод один дуже дієвий -виписуєте на листочок слово іспанське з другої сторони боку листочка пишиье  переклад цього слова на рідну вам мову і тоді ви коли вчите слова ви бачите іспанське слова і ви повинні сказати його на рідною мовою ,сказали слово , перевертаєте листочок і дивитесь правильна відповідь чи ні.

Для вивчення слів можу порекомендувати, програму, яка доступна і для Android і для Apple «Quizlet».

Всім успіху у вивчені іспанської мови, надіюсь мій блог допоміг саме тобі вивчити іспанську мову.Дякую!!!Я залишу відео-посилання на YouTube, де ви можете спробувати використати цю техніку.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Богдан С.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;