Як зберігти мотивацію при вивченні китайської мови?

Всім привіт! Сьогодні я хочу поділитися з вами порадами, як зберігти мотивацію при вивченні китайської мови. У процесі вивчення будь – якої іноземної мови, для досягнення результату, важливо зберігати мотивацію, що часом буває дуже важко, особливо, якщо мова йдеться про китайську.

На сьогоднішній день, мотивація широко розуміється як внутрішня стимуляція людини до виконання якихось дій за рахунок концентрації уваги на майбутній меті. Мета ж повинна бути досить бажаною, щоб постійно підштовхувати вас до роботи, яку необхідно виконати для її досягнення.

Наприклад, вважається, що для оволодіння китайською мовою вам необхідно пройти багато годин, місяців і навіть років посилених занять і весь цей час тримати у голові вашу мету: вступити у бажаний університет, отримати бажану роботу, вільно заговорити китайською і т.д. При цьому мається на увазі, що наші відчуття у процесі досягнення мети не так вже й важливі. Адже всіх нас вчать, що для досягнення чогось, потрібно попотіти, постраждати, а там ми зможемо отримати довгоочікуване задоволення. Кажуть навіть, що секрет всіх успішних людей в умінні відкладати задоволення на потім і довго і наполегливо працювати для досягнення мети.

Але чи так уже природно жити «відкладеним життям»? Адже відомо, що наша свідомість здатна сприймати та відчувати досвід лише у сьогоденні. Саме тому, хронічно не досягаючи мети тут і зараз, ми починаємо швидко втомлюватися і відчуваємо так зване "падіння мотивації" та "вигорання".

Як працює мотивація? У чому ж істинний механізм мотивації? Їм свідомо чи інтуїтивно користуються бізнесмени, поліглоти та багато успішних людей. Механізм досить простий. Наша справжня мета у будь-якій справі - це отримання задоволення. Значить, нам потрібно перенести цю мету у сьогодення та зробити так, щоб ми могли досягати її у реальному часі, а не потім, коли-небудь. Саме так і роблять поліглоти. Вони вчать мову, тому що їм цікаво дізнатися нове слово сьогодні. Так, вони мають на меті опанувати мову, але вони не зациклюються на майбутньому, а просто день за днем ​​роблять те, що їм подобається: вчать нові слова, повторюють фрази, слухають або читають. Їх мозок генерує дофамін ( "гормон задоволення") і вони "підсаджуються" на сам процес навчання. У результаті чого, через кілька тижнів або місяців вони досить добре починають володіти новою мовою.

Є три фактори, які на мою думку допоможуть зберегти мотивацію та отримувати задоволення від вивчення китайської мови на кожному етапі.

1)  Інтенсивність занять. Чим частіше ви щось робите, тим більше до цього залучаєтесь. Чим більше ви залучені, тим більше захоплені, тому що у вас виходить все краще і краще. Так, завдяки частим заняттям запускається механізм мотивації і як сніжний ком все швидше штовхає вас вперед.

2) Можливість відразу спілкуватися з носієм мови. Раз наша свідомість живе сьогоденням, значить найприродніше для нас використовувати отримані знання сьогодні. В інтернеті можна знайти багато сайтів, де можна знайти носіїв китайської мови та безкоштовно практикувати китайську з ними. І я дуже раджу почати це робити на початковому етапі. Адже саме практика дає студентам можливість відразу досягти мети у вивчення китайської мови.

3)  Почуття завершеності. Практика практикою, але ви не просто хочете займатися мовою, ви хочете почуття досягнення і "закриття етапу". І бажано, щоб процес не розтягувався на багато місяців. В таких умовах дуже важливо визначити мету, яку ви хочете досягти та строк виконання її. Таким чином, ви точно не занудьгуєте, будете займатися у посиленому темпі, практикувати китайську та отримаєте потрібний вам рівень у стислий термін.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Вероніка М.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;