Як же вивчати англійську за допомогою фільмів та серіалів?

Ми всі вже повинні знати про включення субтитрів на телевізорі або DVD-плеєрі. Зазвичай ви можете включити субтитри вашою мовою або англійською, в залежності від мови оригіналу. Це досить корисний інструмент, особливо для розвитку навичок читання і письма. Але субтитри легко можуть просто перетворитися на ледачий спосіб читання фільмів, ви, ймовірно, не будете розвивати всі необхідні навички (читання, письмо, аудіювання, розмовна мова) рівномірно. Також давайте подивимося правді в очі, автоматичні субтитри можуть зводити вас з розуму помилками та затримками.

Насправді спосіб по-справжньому отримати знання через перегляд великої кількості фільмів трохи відрізняється від того, що ви могли б собі уявити.

Що вам потрібно зробити, щоб вивчати англійську мову за допомогою фільмів:

Спочатку подивіться фільм своєю рідною мовою. Майже всі основні голлівудські фільми і серіали тепер доступні декількома мовами. Просто знайдіть фільми, які Ви не проти переглянути декілька разів, спочатку подивіться їх своєю рідною мовіою, а потім подивіться їх англійською. Причина, по якій цей метод так добре працює, полягає в тому, що оскільки ви вже точно знаєте, що це за сюжет, ви можете сконцентруватися на перевірці того, як актори висловлюються англійською мовою. 

Старомодний тип фільмів.

Більшість DVD-дисків англійською мовою мають опцію англійських субтитрів, так що ви дійсно можете отримати доступ до англійської мови. Це дуже допоможе в розумінні, читанні і, звичайно ж, в правописі англійською мовою.

Скоро ви будете вчити тонни дійсно корисної англійської лексики, ідіоматичних виразів і, найголовніше, ви будете тренувати свої вуха, щоб вловити природні англійські зразки мовлення. Це дійсно важливо, так як учні дуже часто скаржаться на те, що вони дуже добре розуміють вчителя в класі, але коли вони слухають звичайних людей у повсякденних ситуаціях, це звучить для них як просто набір звуків, і вони нічого не можуть зрозуміти.

Це відбувається тому, що вам дійсно потрібно навчити вуха розпізнавати ключові звуки та закономірності мови. Це, безумовно, може зайняти час, і це дійсно звучить як щось незв'язне на початку, але пізніше, з невеликим терпінням, ви будете дивуватися, чому ви думали, що це так важко зрозуміти.

Навчання за фільмами мотивує і приносить задоволення.

Мотивація - один з найбільш важливих факторів, що визначають успішне оволодіння другою мовою. Фільми та телешоу є невід'ємною частиною життя. Кінофільми, як мотиватори, також роблять процес вивчення мови більш захоплюючим і приємним.

Фільм надає різноманітну мову.

Ще одна перевага використання кіно - це те, що воно є джерелом різноманітної мови. Фільм дає приклади англійської мови, використовуваної в «реальних» ситуаціях поза класом, зокрема інтерактивної мови - мови реальної бесіди. Фільм знайомить з виразами і плином мови. Якщо ви не живете в англомовному середовищі, можливо, тільки кіно і телебачення можуть надати вам цей реальний мовний досвід.

 Фільм надає візуальний контекст.

Візуальність фільму робить його безцінним інструментом вивчення мови, дозволяючи розуміти більше, інтерпретуючи мову в повному візуальному контексті. Фільм допомагає зрозуміти сенс, дозволяючи одночасно слухати мовний обмін і бачити такі візуальні засоби підказки, як міміка і жести. Ці візуальні підказки підтверджують вербальне повідомлення і привертають увагу.

 Різноманітність і гнучкість.

Фільм може внести різноманітність і гнучкість у мову, розширюючи діапазон методів вивчення і ресурсів, допомагаючи вам розвинути всі чотири комунікативні навички. Наприклад, весь фільм або епізод можна використовувати для практики аудіювання та читання, а також в якості моделі для розмови і письма. Фільм також може служити трампліном для подальших завдань, таких як дискусії, дебати з соціальних питань, рольові ігри, реконструкція діалогу або підбивання підсумків. Крім того, можна внести ще більше різноманітності, переглянувши різні типи фільмів: повнометражні фільми, короткометражні фільми, серіали та рекламні ролики.

З огляду на переваги використання фільмографії в класі для вивчення мови, не дивно, що багато вчителів прагнуть використовувати фільми зі своїми учнями, і все більше число з них успішно включають фільми та серіали в навчальну програму вивчення мови. Тож і я Бажаю Вам приємно вивчення англійської мови! Та щоб закріпити тему, надаю вам відео-файл з найкращими способами вивчення англійської мови за допомогою фільмів та серіалів, які підходять саме для вашого рівня.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Катерина М.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;