Як знайти час на вивчення мови?

Вивчення мови займає час, доволі багато часу. І ми наполегливо стараємось виділити хоча б годину в тиждень для практикию Та часу завжди не вистарчає, а мова так і залишається не вивченою таємницею для нас. І ось знову приходить час коли б не завадило знати англійську— подорож за кордон, можливе підвищення на роботі, цікава стаття на англомовному сайті. І ми знову обіцяємо собі почати вчити слова, зубрити граматику, але проходить тиждень-два і запал притихає, а обіцянка дана самому собі лише болюче давить на наше сумління. Як ж вийти з цього замкнутого кола і нарешті знайти час для вивчення мови? 

1. Поєднуйте вивчення англійської мови з буденною справою яку ви робити кожного дня.

Секрет в тому щоб вибрати буденну справу яку Ви дійсно робите кожного дня. Це може бути навіть найнудніше, майже механічне заняття, але разом з вивченням англійської воно може стати доволі цікавим. Простий приклад, поєднуйте приготування їжі й слухання подкастів англійською мовою, виберіть тему яка цікавить Вас і погугліть подкаст на цю тему. Ще одним прикладом може бути читання книги по дорозі на роботу. Купіть або завантажте книгу, яку Ви давно мріяли прочитати англійською мовою. Виділяйте незнайомі слова, виписуйте граматичні структури, які Ви не розумієте. Вам більше не доведеться нудьгувати, підозріло оглядаючи людей у транспорті або слухаючи одні й ті самі пісні на повторі. Цей спосіб працює лише якщо Ви їдете в метро, автобусі чи Вас хтось підвозить, а ось для водіїв підійдуть аудіо книги. Світ вивчення англійської мови та ресурси для цього такі різноманітні, що Ви без проблем знайдете матеріали різного рівня складності. 


2. Краще менше, але продуктивніше

Постарайтесь у своєму графіку знайти хоча б 10-15 хвилин кожного дня для тренування англійської. Такий відрізок часу здається зовсім маленьким, але якщо кожного дня ви будете робити хоча б щось для вдосконалення знань, то через декілька місяців результат Вас просто вразить. Не обов'язково планувати цілу кучу завдань на цих 15 хвилин. Краще зосередьтесь на якомусь конкретному аспекті мови та постарайтесь потренувати його якнайкраще. За 15 хвилин можна без проблем вивчити 10-15 нових слів. А якщо робити це кожного дня, то за місяць ви вивчите вже 300-500 слів. Непогано, правда?

3. Стикайтесь з англійською так часто, як це можливо

Змініть мову свого телефона на англійську, слухайте більше англійської музики, переписуйтесь з кимось лише англійською. Зробіть усе, щоб мова оточувала Вас з усіх сторін. Зовсім не дивно чому люди які живуть в англомовній країні вивчають англійську мову набагато швидше. Вони стикаються з мовою впродовж цілого дня. Чуючи одне і теж саме слово, або бачачи одне і теж речення кожного дня, в трамваї, наприклад, люди запам'ятовують ці вирази набагато швидше. Проте, якщо Ви не живете десь в Англії чи Америці, то вихід теж є — поєднати якнайбільше аспектів свого життя з англійською мовою. В середньому люди проводять від 3 до 5 годин в телефоні, проте, якщо протягом цього часу Ви кожного разу будете бачити англійські слова, то Ви запам'ятаєте їх швидше майже не докладаючи зусиль. І нехай знайти будильник спершу буде складно, але це цього варте!


4. Знайдіть когось хто буде вас мотивувати й дисциплінувати

Обіцянки які ми даємо собі доволі легко порушити. Ми можемо відчувати себе стомленими, розчарованими, роздратованими — все це може стати легкою відмовкою щоб пропустити вивчення мови. Ми часто шкодуємо себе і стараємось уникати важких завдань особливо коли у нас не має ніяких крайніх термінів або когось перед ким потрібно звітувати про прогрес. Найкраще розв'язання цієї проблеми це знайти того хто допоможе Вам вивчити мову, контролюючи Вас і оцінюючи Ваш прогрес. Це може бути хтось з Ваших родичів чи друзів, бажано ті хто знають англійську мову. Або Ви можете знайти собі друга для навчання разом. Проте найкращим виходом буде знати репетитора який допоможе Вам засвоювати інформацію правильно і порадить на чому варто сфокусуватись.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 3 користувачів

Автор: Юлія Т.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;