Як зробити вивчення англійської мови цікавим для своєї дитини

 

Як зацікавити дошкільнят у вивченні англійської

Напевно, найскладніше у роботі з дошкільнятами - це змусити їх щось робити. Дітям віком від 3 до 6 років дуже важко сприймати іноземну мову. Вони тільки ледь опанували їхню рідну мову, як їх уже змушують розмовлят китайською, французькою та іспанською. Звісно усі батьки хочуть аби їхня дитина була "вундеркіндом" серед своїх ровесників, тому записують їх у різні центри розвитку та іншомовні клуби. Я підготувала кілька дієвих вправ та ігор, які допоможуть вашим діткам полегшити вивчення англійської. 

1. Перегляд мультфільмів англійською

Усі діти люблять дивитись мультики, а зараз є ну дуже багато доступних ресурсів, де можна подивитись їх англійською та ще й з субтитрами. Я підготувала невеличку підбірку цікавих і легких для сприймання мультфільмів. Не хвилюйтесь якщо ви самі там взагалі нічого не розумієте, ви можете вмикати цей мультик ще повторно кілька разів, тоді деякі слова все-таки залишуться в голівці вашої малечі. Перейдемо до підбірки:

 • Gogo
 • Super Why
 • The Lion King (для старших діток)
 • At the zoo
 • Beauty and the Beast (для старших діток)

2. Пісні

Ви можете вмикати для вашої дитини різноманітні пісеньки, які легко знайти в Youtube. Звісно це мають бути дитячі пісні, які, наприклад, допоможуть вивчити алфавіт, нові слова, цифри. Також буде корисно послухати пісні-руханки, це такі пісні, які змушують вашу дитину долучатись до танцю і повторювати рухи.

3. Ігри

В інтернеті існує безліч онлайн платформ з іграми для дошкільнят, саме граючись дитина краще сприймає нову інформацію. В іграх найчастіше використовується кольорове оформлення, яке концентрує увагу вашої дитини. Тому дітки зазвичай люблять вивчати англйську таким чином. Якщо ж ви не хочете, щоб ваша дитина гралась на комп'ютері, то варто придбати настольні ігри. Це можуть бути і звичайні картинки з тваринками, кольорами чи предметами. Просто треба приділяти час для дитини і гратись разом з нею. В такому разі ви неодмінно побачите результат. 

4. Вірші

Вірші - це один з найдієвіших, на мою думку, способів вивчення англійської. Тут усе просто, ви знаходите коротенький віршик, обов'язково рифмофаний, і просто заучуєте його з вашою дитиною, після того розповідаєте цей вірш уже рідною мовою, але з такою ж інтонацією. Так комбінуючи англійську і рідну мови, дитина запам'ятовує нові слова. 

5. Казка

Все-таки є ще батьки, які читають казки на ніч своїм дітям. То чому ж не почитати ту ж саму казочку, англійською мовою з яскравими ілюстраціями? Це теж діійсно дієвий спосіб, який я раджу спробувати усім.

6. Розмовляйте з дитиною англійською

Це круто, якщо батьки знають англійську і вони можуть комбінувати рідну і англійські мови в повсякденному житті. Якщо ж ні, то маю для вас кілька фраз, які ви маєте знати і використовувати:

 • I love you (люблю тебе)
 • Come here (йди сюди)
 • Come there (йди туди)
 • Stand up (встань)
 • Sit down (сідай)
 • find it ( знайди це )
 • give me (дай мені)
 • paint it (намалюй це)
 • please ( будь ласка)

Отож, підіб'ємо підсумки. Вашим дітям не треба відвідувати репетитора чи якусь школу для вивчення англійської, не треба витрачати на це власні кошти, адже ви можете навчити свою дитину самостійно. Вивчення англійської може бути цікавим і в домашніх умовах. Головне, щоб це було регулярно, інакше всі старання будуть даремними. Не бійтесь дивитись один і той же самий мультик 10 разів, слухати одну і ту ж саму пісню чи грати одну і ту ж саму гру. Всі ці ваші дії у комплексі точно дадуть результат. Не варту тиснути на вашу дитину, змушувати говорити її англійською, вона сама повинна хотіти грати у цю вашу гру з вами. 

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Ірина П.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Секретні методи вивчення іноземної мови

У цій статті ми розглянемо три секретних методи, які можуть допомогти вам засвоїти нову мову швидше та ефективніше. Стаття вміщує посилання на платформи та вебсайти, які вам допоможуть в цьому.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Інші новини:

;