Як зрозуміти зміст письмового завдання на ЗНО з англійської мови?

Рейтинг:
Детальніше»Всі блоги користувача

Часто буває через стресс забуваються навіть найпростіші українські або російські слова, не кажучи вже про англійські. Та що робити коли бачиш слово вперше або зовсім не розумієш переклад? Ось декілька порад включаючи найскрутніші становища: 

 

1. УВАЖНО прочитай все речення, переклади всі слова які знаєшь аби зрозуміти суть теми. Зверни увагу просять написати лист другу чи офіційний або взагалі твір.

2. Якщо забуте тобою слово довге ( наприклад knowledge яке походить від know що перекладі знати) розділи його на дві частини можливо одна з них тобі знайома.

3. Усі прийкметники мають закінчення 《y》.

4. Аби отримати більшу кількість баллів не забувай про сталу конструкцію написання офіційного листа та листа другу, якщо просять написати твір просто вислови свою думку але не нав'язуй її і не пиши, що так має робити та думати кожен. 

5. Пиши дуже близько до сенсу теми яку зрозумів, наводь аргументи та приклади аби вкластися у рекомендовану кількість слів. ТВІР ЯКИЙ МАЄ НЕДОСТАНЮ КІЛЬКІСТЬ СЛІВ БУДЕ АНУЛЬОВАНИЙ 

6. СЛІДКУЙ ЗА ГРАМАТИКОЮ, використовуй слова в написанні яких упевнений, речення роби короткими щоб твір читався легко і менше помилятися у часових формах. Максимально скорочуй залишаючи головну думку але не на 3 сторінки.

7. Не забувай ПІДМЕТ потім ПРИСУДОК а не навпаки.

8. Зазвичай на ЗНО теми для написання листів дають на тему подорожей/навчання/хоббі. Отож, моя порада заздалегідь вивчіть слова з цих тем.

9. За правильно граматичний твір Але трохи віддалений від теми дають більше балів, ніж за твір за темою але з безліччю граматичних помилок.

10. Якщо у темі твору є запитання обов'язково відповідай на нього.

11. Не плутай конструкцію офіційного листа, листа другу чи просто твору роздуму.

12. ПЕРЕВІР КОЖНЕ СЛОВО, але не виправляй граматику якщо не впевнений на 100%

13. Якщо зовсім не розумієш переклад теми, під час тесту можна вийти до туалету, є велика вирогідність зустріти там свого однокласника та спитати в нього або в інших дітей. 

 

Ще порада до тестів на ЗНО з української та англійської мов, звертай увагу на Not. Коли здається що 2 відповіді підходять перечитай завдання, скоріше за все треба обрати щось зайве. Інколи на ЗНО в залежності від школи в якій воно проводиться та слідкуючих, у кабінеті дозволяють дописати ще 3-5 хвилин після закінчення часу, хоча варто вміти розрахувати свій час, писати каліграфічно тому, що якщо літеру не розберуть можуть зарахувати за помилку. 

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 2 користувачів

Автор: Наталія К.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Методика навчання CLIL

Теоретичні засади методики CLIL та як підвищити мотивацію до вивчення іноземної мови за допомогою даної методики?

Автор: Аліна С.

Важливість дихання під час тренування

У цій статті розглянемо, чому правильне дихання під час тренування має велике значення і як воно впливає на ефективність фізичних вправ.

Автор: Наталія Ф.

Інтерактивні методи викладання математики: як залучити учнів до активного навчання

Стаття описує інтерактивні методи викладання математики: використання технологій, гейміфікацію, проектне та колаборативне навчання, і їхню роль у залученні учнів до активного навчання.

Автор: Вадим П.

Зробіть вивчення англійської цікавим та захопливим

Пам'ятайте, що вивчення мови - це марафон, а не спринт.

Автор: Юліана Г.

Поєднання кардіо та силових тренувань

Поєднання силових та кардіо тренувань є ефективним підходом для зниження ризиків серцево-судинних захворювань, покращення загального фізичного стану та досягнення гармонійного розвитку тіла.

Автор: Наталія Д.

Порядок прикметників у реченні

Порядок декількох прикметників у речення в англійській мові.

Автор: Вікторія В.

Інші новини:

;