Яку форму онлайн навчання обрати: індивідуальну чи групову?

Коли починаєш вчити англійську мову онлайн, потрібно визначитися, яку форму навчання обрати: групову чи індивідуальну. Більшість вважає, що індивідуальні уроки набагато ефективніші, адже вони проходять один на один з учителем, який підбирає матеріал, завдання, форми роботи, відповідно до рівня знань та індивідуальних особливостей учня. Це так, проте групові форми навчання можуть бути не менш ефективними, і багато людей все ж вирішують вивчати англійську в групах. Для цього є причини. Ось деякі з них.

1. Якщо ви вирішили вчити англійську онлайн, спробуйте заохотити до цього своїх друзів, сусідів, однокласників. Це гарна нагода проводити з ними більше часу – разом вчитися та розвиватися.

2. Групові онлайн-заняття зазвичай проходять цікавіше та веселіше. Це гарна нагода не тільки чомусь навчитися, а й поспілкуватися.

3. На уроці, який відбувається одразу з кількома учнями, присутній елемент змагання та командний дух, що слугує гарною мотивацією до старання та більш наполегливої та активної праці.

4. Під час групових занять можна розігрувати діалоги, рольові сценки та грати в ігри.

5. У групі учні постійно слухають та повторюють матеріал, висловлений іншими, помічають помилки в лексико-граматичних структурах та конструкціях, виправляють їх, і це запобігає вживанню помилок та неправильних лексичних одиниць у власному мовленні.

6. Навчаючись англійської онлайн разом з однодумцями, ви завжди можете розраховувати на їхню підтримку та допомогу. Тоді як на індивідуальних заняттях доводиться сподіватися лише на себе. До того ж, якщо навчання відбувається у дружньому та веселому колективі, це надихає та мотивує досягати кращих результатів. Після закінчення групового заняття ви з нетерпінням чекатимете наступного, тому наполегливо вчитимете матеріал, щоб впевнено почуватися нарівні з товаришами. А ще, на відміну від індивідуальних уроків, спільне навчання дає ширші можливості для використання різних методів подачі матеріалу, особливо, якщо це стосується розмовної практики.

7. Групові уроки вивчення англійської онлайн можуть проходити у вигляді speakingclubs. Вони надзвичайно практичні, дозволяють використовувати вивчений матеріал у спілкуванні. На уроках SpeakingClubsдіти висловлюють свою думку щодо вибраної теми, обговорюють плюси та мінуси якогось питання. Навики обговорення корисні для здачі міжнародних екзаменів, частиною яких є здача тесту на говоріння. Для цього учні повинні навчитись висловлювати свою точку зору, задавати питання та відповідати на них, правильно використовуючи граматичний та лексичний матеріал.

Крім того, займаючись англійською онлайн разом з іншими учнями, ви можете:

  • спільно переглядати фільми англійською мовою та обговорювати цікаві сцени, головних героїв, гру акторів (inEnglish, ofcourse). Для цього потрібно підібрати тематичні та нескладні для сприйняття фільми і увімкнути субтитри. На уроці поділіться з викладачем враженнями від перегляду;
  • разом слухати англомовні пісні. Ділитися з товаришами своїми улюбленими треками, обговорювати виконавців, вивчати слова улюблених пісень;
  • розігрувати діалоги, цікаві сценки, щоб практикуватися у вживанні англійської;
  • грати в ігри. А якщо кількість учнів у групі дозволяє, можна розділитися на дві команди. Так буде навіть цікавіше.

Та яку б форму навчання ви не обрали, групову чи індивідуальну, пам’ятайте: до уроків треба ставитися, як до навчання, якими б веселими не були онлайн-заняття. Обов’язково регулярно наполегливо готуйтеся до занять, виконуйте всі домашні завдання, вчіть слова та повторюйте вже вивчений матеріал.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 6 користувачів

Автор: Марина П.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;