Якими підручниками слід користуватися під час підготовки до ЗНО?

Рейтинг:
Детальніше»Всі блоги користувача
У кожного абітурієнта рано чи пізно виникає запитання "А якими ж підручниками слід користуватися для якісної та результативної підготовки до ЗНО?" Знайоме запитання? Якщо вже в цьому році ти плануєш вступати до закладу вищої освіти, тобі необхідно складати ЗНО з хімії, а ти досі не знаєш, як самостійно опрацювувати теоретичний матеріал та закріпитии його тестовими завданнями, рівняннями, ланцюжками хімічних перетворень та задачами, які допоможуть підготуватися та знати ЗНО з хімії на максимально високий бал? Я знаю відповідь на твоє запитання і хочу поділитися з тобою своїм досвідом та порекомндувати непогану літературу для доступної підготовки. Отже, якими підручниками слід користуватися під час підготовки до ЗНО з хімії? 
Насправді, це дуже делікатне питання, адже на абітурієнта в 11 класі максимальне фізичне та психологічне навантаження, а тому ніяк не хочеться витрачати час на незрозумілі та важко написані підручники. Хочеться легкого та доступного матеріалу, де чітко та по полицям розібрані усі необхідні теми для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з хімії. 
 
Для того, щоб підготовка до ЗНО не здавалася каторгою, а пройшла більш легко та доступно, можу порадити наступну літературу:
 

Для вивчення теоретичного матуріалу: 

 
1. Комплексне видання для підготовки до ЗНО з хімії. Березан О.В. Цей посібник містить як теоретичний матеріал, так і різноманітні завдання та вправи, які необхідні для його закріплення. Все подано відповідно до чинної програми ЗНО з хімії. 
 
2. Хімія в таблицях 7-9 класи. Білик О.М. Непоганий посібник для систематизування та поглиблення знань з хімії. Призначений як для абітупієнтів, так і для учнів. Весь матеріал поданий в таблицях та схемах. 
 

Для закріплення вивченого збірниками завдань:

 
1. Задачі та вправи з хімії. Ярошенко О.Г, Новицька В.І. Для мене це був і залишиться одним з найкращих посібників для практичного відпрацювання набутих знань. Рекомендую його всім, хто хоче отримати середній або високий бал на ЗНО з хімії. Весь збірник розбитий на великі блоки, кожний з яких відповідає певній темі, яку ви хочете закріпити. Придбати в магазині, на жаль, його досить важно, тому сміливо завантажуйте цей збірник онлайн. 
 
2. Тренувальні тести для підготовки до ЗНО з хімії. Ткачов В.В. В цьому збірнику розміщені тестові завдання, які також розділені за темами курсу хімії.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Анастасія В.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Пам’ятка для читачів німецькомовних текстів

Декілька порад для тих, хто вивчає німецьку мову і стикається з труднощами під час роботи з текстом.

Автор: Ольга П.

Гендерні відмінності у тренуваннях: особливості та рекомендації

Розуміння цих відмінностей може допомогти створити більш ефективні та індивідуалізовані програми тренувань для обох статей.

Автор: Анастасія Ш.

Інтеграція математики з іншими предметами: міждисциплінарні проєкти

Стаття досліджує інтеграцію математики з іншими предметами через міждисциплінарні проєкти, показуючи, як такий підхід розвиває критичне мислення, мотивацію та креативність учнів.

Автор: Вадим П.

Мови програмування

Як вірно, та з чого розпочати, можна собі сказати, або говорити доволі часто.

Автор: Андрій Б.

Здоров'я мозку та біохакінг

Програми для покращення когнітивного, емоційного, фізичного та психологічного здоров'я.

Автор: Наталія Д.

Фітнес-подорожі: поєднання відпочинку і тренувань

У цій статті ми розглянемо, що таке фітнес-подорожі, їх переваги, популярні напрямки та типи програм.

Автор: Наталія Д.

Інші новини:

;