За що можна полюбити математику

Рейтинг:
Детальніше»Всі блоги користувача

У кожного учня обов’язково є предмети в школі, які йому подобаються та які йому не подобаються. Більшості школярам не подобається математика. Вони говорять, що це важкий та незрозумілий предмет, що важко вирішувати задачі, розв’язувати рівняння та вивчати таблицю й різні правила. Дітлахи стверджують, що не розуміють правил і теорій, щоб застосовувати їх на практиці. Через це вони втрачають інтерес до математики.

Математика – королева наук. Це насправді так. Без математики важко обійтися в повсякденному житті. За це її і потрібно любити, адже вона допомагає вирішувати певні життєві проблеми.

Математика допоможе в найпростішому. Під час покупки продуктів чи деяких предметів можна натрапити на шахрая, який обдурить. Знаючи таблицю множення, маючи навички рахування усно, вас буде неможливо обдурити.

Аби швидше зібрати гроші на придбання довгоочікуваної речі чи навчитися економити, то тут також допоможе математика. Людина, яка знає математику швидко порахує свої витрати та вирішить, як їх зменшити. Це вміння є необхідним і для бізнесменів, які намагаються поліпшити економічне становище своєї фірми. Потрібно вміти складати статистику доходів за попередні роки та вирішувати, на які товари буде більшим попит цього року.

Математика покращує пам’ять та розвиває абстрактне мислення. Відомі генії, які мали успіхи в математиці мали феноменальну пам’ять та вміли бачити те, чого не бачать інші.

Без математики прийдеться тяжко для таких професій, як програміст та фермер. Щоб створити нову програму, то необхідно мати деякі уявлення про математику, знати потрібні формули. Без цього не можна обійтися. Для фермера є необхідним складання статистики та ведення розрахунків із врожайності. Потрібно порахувати свої затрати та прибуток, визначитися з тим, які культури сіяти та, яким фірмам їх легше продавати.

Вплив математики на успішну діяльність програмістів, вчених і інженерів очевидне. Багато разів я зустрічав інженерів, які використовують тригонометрію при проектуванні тієї чи іншої деталі. Успішні офісні працівники володіють конкурентною перевагою, вміючи оптимізувати свою діяльність.

Вже було сказано, що математика розвиває пам’ять та абстрактне мислення. Та от не всі знають, що саме математика допомагає людям не повторювати минулих помилок. Особи, які розуміються в математиці вміють передбачати наступні кроки та події, вміють аналізувати ситуації та приймати правильні рішення. Як би це дивно не звучало, але цей факт підтверджений дослідами та доведений наукою.

Якщо ви кудись поспішаєте, то можете усно вирахувати скільки у вас займе часу та чи інша дія. Після швидкого розрахунку ви приймете рішення, як скоротити час аби встигнути.

Тепер мова зайде про звичайне, повсякденне життя, про справи, якими займається кожний та не підозрює, що тут також необхідні знання з математики. Перш за все потрібно сказати, що математика поєднує в собі дві галузі знань: алгебру та геометрію. Так от, саме геометрія знання з геометрії найчастіше зустрічаються у повсякденних справах. Для того аби рівно поставити паркан – знадобляться знання із геометрії. Аби звести будинок чи вирити криницю – знову ж у пригоді стане геометрія.

Отже, математика – це точна наука. Без математики важко жити та вирішувати повсякденні справи. Ми часто не помічаємо, але математика завжди знаходиться поруч із нами. Тож, якщо ви хочете працювати на якійсь із серйозних крутих посад, де потрібна математика, то ви повинні її знати. Саме вона найкраще розвиває пам’ять та логічне мислення.

Полюбіть її не за те нудне що в ній є, а за те неосяжне, що ми не можемо осягнути своїм розумом.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 2 користувачів

Автор: Сергій Б.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Пам’ятка для читачів німецькомовних текстів

Декілька порад для тих, хто вивчає німецьку мову і стикається з труднощами під час роботи з текстом.

Автор: Ольга П.

Гендерні відмінності у тренуваннях: особливості та рекомендації

Розуміння цих відмінностей може допомогти створити більш ефективні та індивідуалізовані програми тренувань для обох статей.

Автор: Анастасія Ш.

Інтеграція математики з іншими предметами: міждисциплінарні проєкти

Стаття досліджує інтеграцію математики з іншими предметами через міждисциплінарні проєкти, показуючи, як такий підхід розвиває критичне мислення, мотивацію та креативність учнів.

Автор: Вадим П.

Мови програмування

Як вірно, та з чого розпочати, можна собі сказати, або говорити доволі часто.

Автор: Андрій Б.

Здоров'я мозку та біохакінг

Програми для покращення когнітивного, емоційного, фізичного та психологічного здоров'я.

Автор: Наталія Д.

Фітнес-подорожі: поєднання відпочинку і тренувань

У цій статті ми розглянемо, що таке фітнес-подорожі, їх переваги, популярні напрямки та типи програм.

Автор: Наталія Д.

Інші новини:

;