Здорові звички, які потрібні дітям. ІІ частина

Бережливе ставлення до тварин

Показуйте дітям документальні фільми про тварин на телебаченні чи в Інтернеті. Тварини нікого не залишають байдужим. Хтось відчуває потяг, хтось боїться їх, хтось захищається, а хтось залишається спокійним. Дітей слід навчити, що тварини - це живі істоти, які спілкуються по-своєму і можуть бути доброзичливими. Вони повинні навчитися розрізняти тварин, які є шкідниками, небезпечними і тих, які не є шкідливими. Порадьте дітям триматися подалі від тих, які можуть нанести шкоду, та бути добрими та доброзичливими до домашніх тварин. Ви можете навчити їх цьому, показуючи документальні фільми та шоу з тваринами по телевізору.

Заняття спортом

Запишіть своїх дітей на якийсь вид спорту. Встановіть для себе та своєї родини розпорядок дня, щоб провести якийсь час разом, займаючись якимись фізичними вправами, такими, як ходьба, біг підтюпцем, плавання, аеробіка. Це в довгостроковій перспективі виявиться корисним для всіх. Найкращий спосіб зробити це - записати дитину до якогось виду спорту. Це також навчить їх цінним життєвим урокам, найбільшим із яких є спортивна майстерність.

Не критикуйте і не залякуйте нікого

Завжди конструктивно вказуйте на помилки та недоліки. Критика може негативно вплинути на маленьких дітей. У молодому віці не всі мудрі, щоб сприймати критичні коментарі позитивно. Батьки повинні стежити за цим і уважно орієнтувати своїх дітей на їх взаємодію та манери поведінки. Дітям слід дати зрозуміти, що критика може завдати шкоди іншим, отже, вони не повинні погано говорити про інших. Непотрібно дражнити або знущатись над кимось лише заради задоволення, це є неправильним і неприйнятним. Зробіть так, щоб ви самі ніколи не говорили погано про членів сім'ї або й про чужих людей в присутності своєї дитини.

Терпіння і наполегливість

 Заохочуйте дітей займатися садівництвом або кулінарією. Правильно сказано „Терпіння - це чеснота”, оскільки терплячі можуть бути в мирі, і в сучасному стресовому світі мир - це те, до чого прагнуть усі. Виховуйте у своїх дітей рису терпіння рано, щоб вони росли спокійними і врівноваженими. Навчіть їх розслаблятися, зберігати спокій і чекати своєї черги або певних речей, що відбуватимуться в їх власному темпі. Переконайтеся, що терпіння, безумовно, приносить свої плоди, і з будь-якою несприятливою ситуацією можна легко впоратися. Заохочуйте їх брати участь у таких заходах, як садівництво або кулінарія, де результати не миттєві і потрібне терпіння.

Щоденний душ

Душ є основною необхідністю і рекомендується зробити його в першу чергу вранці після пробудження. У спекотні дні літа ви можете привчати своїх дітей приймати душ двічі. Як варіант, ваші діти повинні приймати душ, коли приходять додому після гри на свіжому повітрі. Душ омолоджує шкіру та робить дітей свіжими, готовими до дня, а також до повноцінного сну.

Зберігання волосся в чистоті

 Навчіть дітей правильному способу розчісування волосся. Волосся слід тримати в чистоті, регулярно мити його та розчісувати. Візьміть за звичку регулярно наносити масло на шкіру голови перед миттям. Також обов’язково використовуйте гребінець, який торкається шкіри голови, розчісуючи волосся. Це покращує кровообіг шкіри голови та сприяє здоровому росту волосся.

Зрізання нігтів

 Поясніть дітям, як нігті можуть спричинити потрапляння мікробів в організм. Немовлята часто схильні засовувати пальці в рот, тому необхідно тримати нігті в чистоті та без бруду. Коли діти підростуть, ви можете навчити їх необхідності тримати нігті короткими та чистими.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Олена В.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;