ЗНО. Все знаю, а не выходить отримати високий бал? Що робити?

І так сьогодні поговоримо про ЗНО. 

1. Як обрати репетитора, що Вам дійсно допоможе?

2.На що слід звернути увагу?

3. Я все знаю, а 190-200 балів так і не виходить, що робити 

Почнемо з того, що для того, щоб дійсно підготуватись до ЗНО у Вас піде не один місяць. За умови того, що Ви й без ЗНО добре знали англійську раджу подумати про підготовку за рік, а ось як з англійською мовою все погано, краще розпочати підготовку класу з 9. 

Для дітей, що не знають граматики, не вміють писати, не розуміють аудіювання персональний репетитор підійде якнайкраще. Але слід звернути увагу, чи готує/готував уже ваш репетитор когось раніше, адже, як і у будь-якій іншій професії- репетитор не може бути майстром у всьому. Один спеціалізується на викладанні мови для дошкільнят, інший готує до міжнародних екзаменів. Тож вас має дуже насторожити той факт, що репетитор готує до усього одразу, наврядчи він дійсно глибоко розбирається у викладанні для різних вікових категорій та експерт у різних екзаменах.

Але упустимо цей момент. Репетитор вам допоможе і з граматикою, і з фонетикою, поліпшить вам словниковий запас, навчить писати листи за структурою, що вимагає ЗНО. Але, прошу, зверніться вчасно- і отримаєте бажаний результат.

Та все ж знаю дітей, у свій час навіть сама зіткнулась із проблемою. Школа з англійським нахилом, призові місця на обласних олімпіадах, а пробні ЗНО на 160-170. Паніка, що ж робити? Звертаєшся до репетитора, одного, іншого, а ті лише знизують плечима. Ти ж усе знаєш, що ми можемо дати. І структуру написання і граматику. Я була у відчаї. Але несподівано на допомогу мені прийшли групові заняття в англійській школі, що готувала саме до ЗНО. Здавалося б, якщо індивідуально підготувати не можуть, які заняття в групі. Та й індивідуальні заняття куди ефективніші. Але ті заняття для мене стали рятівними, і зараз розповім чому, та дам важливі поради, яким навчили мене під час таких курсів 

По перше, знання то були, а ось розподілу часу ніхто так і не навчив.

Тож перше ваше завдання, незалежно від того, чи ви готуєтесь самі чи у групі. Тренуйтесь. Ставте таймер, робіть на час. Навчіться розподіляти його на кожне завдання. Тренуйтесь поки не доведете цю навичку до автоматизму, заздалегідь попереджу, на це піде не один місяць, але на самому ЗНО ви нервувати вже не будете. Відкривши завдання, ви вже приблизно знатимете скільки часу що займе, та спокійно виконуватиме їх одне за одним 

Друга важлива порада. Якщо чогось не знаєте-пропустіть і йдіть далі. Достанеться час- повернетесь. Інколи надто багато часу займає одне маленьке речення, ви над ним сидите і не зважаєте на час. В результаті невстигаєте написати те, що знали, та й в завданні над яким думали, припустились помилки. Тож ваш план дій наступний:

Не зациклюватися на завданнях, що не знаєте, пропускаючи їх. Повернетесь наприкінці, як матимете час.

Якщо ж відповідь так і не згадали чи не лишилось часу ніколи не залишайте поле порожнім. Поставте хоч щось,таким чином, можливо, ви дасте правильну відповідь.

Також не забудьте перенести всі відповіді на бланк, на це потрібно 10-15 хвилин. Багато роблять помилки саме при переносі відповідей, адже не розрахували час і не встигають. Краще щось не дописати на чорнетці, але в чистому перепишіть все, не поспішаючи.

Також добре було б потренуватись писати ЗНО разом із друзями, чи, наприклад, в кафе чи будь-якому іншому людному місці. Навчитись концентрації за будь-яких умов. Адже під час ЗНО як не як буде певний гамір та дискомфорт, потрібно підготувати себе до цього.

Тож тренуйтесь і вдалого вам написання. Розподіляйте свій час, не залишайте завдань без відповідей. І ще, як написали не перевіряйте роботу, частіш за все під час самоперевірки робиться ще більше помилок. Відповіли, записали і залиште як є! Все буде добре!

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Дар'я К.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;