Відгуки клієнтів - репетитор Христина К.

Математика, Англійська мова, Німецька мова, 7 - 9 класи, Молодші класи 1-4

Викладач нам підійшов! Всі задоволенні і дитина і батьки:)) Дякуємо!

Лана 08.08.2018


Українська мова, Історія України, Підготовка до ЗНО

Я дуже задоволений репетитором. Задоволений якістю підготовки, що дозволила мені вдало здати ЗНО з добрим балом і поступити на бюджетну форму навчання в академію мистецтв.

Костянтин Гладченко 13.06.2018


Англійська мова

Роботою репетитора задоволені, заняття починаються вчасно і за досить короткий час вона встигає викласти багато інформації. Дитина підтягнула знання з англійської мови і чекає з нетерпінням продовження уроків.

Ірина 06.06.2018


Математика, Англійська мова, Підготовка до ДПА (9 клас)

Все було би добре, але через ряд обставин ми припинили ходити до репетитора. Репетитор хороший, легко йде на контакт з учнями, пояснює добре. Просто ми попали на групові заняття, хотіла б щоб були індивідуальні. ось ця причина. А так гадаю, що з репетитором працювали б 100% .

Ярослава 01.06.2018


Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Христина Юріївна - хороший фахівець. Дуже доступно подає матеріал. Дуже допомогла мені у вивченні мови.

Дмитро 18.05.2018


Математика, Підготовка до ЗНО

Репетитор приємна та ввічлива людина. Хоча мені і не підійшов метод викладання педагога, але можу сказати, що Христина Юріївна має гарний досвід роботи та достатній рівень знань.

Катерина 11.05.2018


Математика, Англійська мова, Німецька мова, 7 - 9 класи

Христина Юріївна хороший репетитор, заняття успішні. Репетитор легко знайшла підхід, доступно подає матеріал. Рекомендую.

Ірина 25.04.2018


Англійська мова, 7 - 9 класи

Христина Юріївна має гарну методику викладання. Заняття проходять цікаво, а головне з користю. Рекомендую.

Оксана 23.04.2018


Математика, 7 - 9 класи

Христина Юріївна - дуже гарний репетитор. Мій син Роман значно підвищив знання з математики. Педагог відразу знайшов підхід до моєї дитини, тому на кожне заняття син ходить із великим задоволенням. Сподіваємося на спільний результат в кінці навчального року. Спасибі велике нашому репетитору і сайту, за допомогою якого ми знайшли педагога!

Світлана 11.04.2017


Українська мова, Підготовка до ЗНО

У цю школу я проходив приблизно тиждень. Заздалегідь оплатив увесь курс занять. Мені не дуже сподобалося проведення уроків, бо це групові заняття. А я більш швидше засвоював матеріал, ніж інші учні, тому я припинив ходити туди. І знайшов собі індивідуального репетитора. Думаю, комусь іншому цей варіант підійде.

Руслан