Відгуки клієнтів - репетитор Judith D.

Англійська мова, Носій мови

Джудіт - дуже хороший репетитор з англійської мови. Дійсно спеціаліст своєї справи. Рекомендую однозначно.

Юлія 20.03.2019


Англійська мова, Репетитор для дітей

Мета, яку ми ставили: розмовна англійська з носієм. У нас було тільки 2 заняття. Перше заняття репетитор вибачилася, що не підготувалася, але нічого особливого від першого заняття ми і не чекали. Мета цього заняття: з'ясувати рівень знань дитини. В цілому урок був цілком нормальним: аудіювання, читання, письмо, Розмовна мова. Якби в цьому ключі і тривало ми були б задоволені, До другого заняття репетитор була абсолютно не готова. Цілий урок, практично без англійської, малювали, в кінці - пісенька. Урок англійської був, якщо підсумувати весь час, максимум 10-15хв, За 5 хв до закінчення уроку нам сказали: "Фініш". У моєму розумінні, якщо викладач не готовий до уроку, він повинен вибачитися і перенести урок на інший день. Нам ДУЖЕ шкода, так як покладали на цю дівчину великі надії.

Ірина 05.03.2019


Англійська мова, Розмовна мова

Викладач Dike Judith має дуже високі знання з англійської мови і вміє добре пояснити матеріал. Має неординарний підхід до занять, тому на її уроках завжди цікаво. Я задоволений своїм репетитором!

Руслан 27.12.2018


Англійська мова, Розмовна мова, Носій мови

Моя дев'ятирічна дочка займається з Джудіт вже місяць. Я дуже задоволена, що ми потрапили до такого хорошого вчителя. Мені подобається, що у неї є досвід роботи з дітьми, вона швидко знайшла спільну мову з дитиною і ще дуже приємна людина. Дочка ходить на її заняття із задоволенням. Джудіт є носієм англійської, а так само знає російську мову. Для нас це було важливо, так як деякі речі учневі початкового рівня складно зрозуміти без пояснення російською. Я бачу результат. Дитина вивчає граматику, лексику, а головне, завжди на уроці присутнє якесь веселе завдання, наприклад вивчення англійської пісні. Проведення занять в центрі міста дуже зручно. Рекомендую!

Світлана 13.11.2018