Відгуки клієнтів - репетитор Лілія К.

Математика, 7 - 9 класи

Лілія Леонідівна провела декілька занять з моєю дитиною і проявила себе як професіонал. Можливо, продовжимо навчання уже в наступному році.

Валентина 02.04.2018


Математика, 7 - 9 класи

Лілія Леонідівна - кваліфікований педагог, з великим досвідом роботи. Репетитор добре знає свій предмет та вправно передає знання учням. У доньки були прогалини в знаннях з математики - наразі маємо гарні результати в школі, що підтверджує педагогічну майстерність репетитора. Дякуємо компанії за підбір, рекомендуємо вчителя з великим задоволенням!

Сергій Анатолійович 07.04.2017


Математика, Фізика, 7 - 9 класи

З Лілією Леонідівною дочка Наталя займається геометрією, алгеброю і фізикою. Закінчили в цьому році 8 клас. Після занять з репетитором оцінки стали вище на два бали. Дочка стала краще розуміти предмети. Викладач професійно знайшла підхід до дитини і змогла пояснити матеріал.

Юрій


Математика, Фізика

Півроку займались з Лілією Леонідівною. Співпрацею задоволені: підтягнули шкільну програму, розглядали складні теми. Зараз поки справляємося самі. Спасибі Вашій компанії за надану допомогу.

Олена


Математика, 7 - 9 класи

Хороший репетитор. На жаль, через особисті причини ми відмовилися займатися. Але за час занять у дитини набагато покращилися оцінки в школі! Компанія спрацювала швидко і оперативно, спасибі!

Тетяна