Індивідуальні заняття з англійської мови онлайн від EasyEnglish

Отримуйте прикладні знання на інтерактивних уроках із сертифікованими викладачами

Чому EasyEnglish?

Робота з сертифікованими викладачами

Кожен наш викладач пройшов ретельний відбір, співбесіди та екзамени, має підтверджену загальновизнаними сертифікатами кваліфікацію. Ви можете бути впевнені, що з вами працює досвідчений викладач.

Розроблена програма занять

План занять враховує ваш стартовий рівень мови. Кожне заняття розкриває конкретну тему та охоплює лексику та граматику відповідно до вашого рівня. Ми надаємо різноманітні навчальні матеріали, тому додатково купляти підручники вам не доведеться!

Інтерактивне навчання

Жодних одноманітних уроків та нудних письмових вправ. На наших заняттях ви виконуєте завдання з ігровими елементами, дивитеся відео, слухаєте розмови, отримуєте швидку перевірку ваших відповідей. Навчання на нашій платформі буде цікавим дітям та дорослим.

Як відбувається навчання?

1

Викладач безкоштовно тестує вас та визначає ваш рівень знання мови

2

Відповідно до ваших цілей та рівня знань викладач формує програму занять

3

Ви самостійно формуєте зручний розклад занять

4

Усі заняття індивідуальні

5

Кожен урок присвячений конкретній темі

6

Викладач відслідковує ваш прогрес

Наші викладачі

Аліна А.

Освіта: філолог / викладач

"Моя улюблена вікова категорія учнів - діти. Люблю дізнаватись щось нове від них та готувати матеріал для уроку на теми, які найбільш для них цікаві. Використовую на заняттях відеоматеріали та ігри, ділюсь крутими допоміжними ресурсами. Сподіваюсь, саме Ви станете ще одним моїм учнем!"

Софія К.

Освіта: філолог / викладач

"Якщо ти мрієш навчитись читати, заговорити англійською чи освоїти граматику, радо допоможу. Будемо слухати носіїв, покращувати вимову, дивитись відео в оригіналі і багато-багато говорити."

Наталія Д.

Освіта: філолог / викладач / перекладач

"Викладаю англійську дорослим та готую до ЗНО. Адаптовую програму навчання відповідно до рівня та цілей студента. Комплексне вивчення граматики, лексики та вимови. Працюємо результативно."

Спеціалізована програма для різних рівнів:

Підготовка до ДПА, ЗНО, ЄВІ

Готуємо до шкільних екзаменів та вступних тестів до університету на бакалаврат та магістратуру. «Проходимо» з учнями весь необхідний матеріал, ознайомлюємо зі структурою екзамену та налаштовуємо цілеспрямовано скласти іспит на максимум.

Підготовка до IELTS/TOEFL та інших міжнародних тестів

Індивідуальний підхід при підготовці до складання міжнародних екзаменів. Ознайомлюємо з вимогами та особливостями екзамену, проводимо ретельну поетапну підготовку.

Покращення розмовної мови

Постійна практика мови, індивідуальний підхід, актуальна лексика для життєвих ситуацій - із викладачами EasyEnglish ви заговорите!

Професійна та бізнес англійська

Підготуємо вас до ведення переговорів, робочих зустрічей та ділової переписки англійською. Допоможемо стати на крок ближчими до ведення міжнародних справ.

Перше заняття EasyEnglish безкоштовно!

На безкоштовному занятті:

Визначимо ваш рівень знань

Познайомимо з форматом уроків

Проведемо повноцінне заняття

Наші тарифи

1 урок - 0 грн

Пробний урок

безкоштовно

1 урок - 250 грн

6 уроків

1 500 грн

1 урок - 230 грн

12 уроків

2 760 грн

1 урок - 210 грн

20 уроків

Найпопулярніший пакет

4 200 грн

1 урок - 190 грн

50 уроків

Найвигідніший пакет

9 500 грн

Відгуки учнів EasyEnglish

Успішно навчаюся, бачу результат. Задоволена форматом навчання і своїм викладачем. Дуже подобається, що теми і програма занять орієнтовані на мої інтереси та цілі, викладач завжди враховує мої побажання.

Олена Н.

Дитині подобаються уроки на інтерактивній платформі. Викладач вміє зацікавити та пояснити те, що дається складніше. Спочатку трохи скептично ставилися до онлайн занять, але зараз раді, що спробували EasyEnglish.

Олександра К.

Готуюся складати ЗНО з англійської і за короткий період вже помітно покращила свої знання. Із викладачем працювати легко, вона завжди одразу бачить де ще треба попрацювати. А заняття онлайн значно економлять час. Планую продовжувати заняття й після ЗНО, щоб мати високий рівень.

Ростислава Л.

Перше заняття з англійської мови безкоштовно!