Блоги репетиторів - авторські статті репетиторів про освіту в Україні

Categories
Halyna

Athour: Halyna

Найскладнішим та найвідповідальнішим завданням на ЗНО завжди є написання власного висловлювання. Проте все це не так страшно, якщо ти знаєш де-які допоміжні фрази, що стануть тобі у нагоді.

ТОП - 10(15) корисних виразів для написання власного висловлювання з англійської ЗНО
Alieksandra

Athour: Alieksandra

Частина статті «Порівняння звуків китайської та української мов як спосіб подолання мовної інтерференції», автором якої є я, з теми «Фонетика китайської мови».

Irina

Athour: Irina

Великою мірою ваш успіх у вивченні англійської залежить від правильного вибору репетитора. Для того, щоб знайти саме того викладача, який вам потрібен, треба знати, з кого доведеться вибирати.

Danylo

Athour: Danylo

У цій статті я спробую трошки привідкрити завісу шахових турнірів.

Vіktorіia

Athour: Vіktorіia

Одним із основних напрямів лексикологічних досліджень є вивчення слова в його мовному оточенні. Контекстуальна синонімія – один з найменш опрацьованих розділів синонімії.

Viktorіia

Athour: Viktorіia

Мне часто пишут с разных городов Казахстана. и сегодня я решил попробовать сделать казахское национальное блюдо АСТАУ. Раньше видел их на фото и мне понравились пару моделей. Одну из них я решил сделать в 3д для дальнейшей фрезеровки на станке с чпу.

3д модель блюдо "АСТАУ" для станка с ЧПУ.
Markiian

Athour: Markiian

У цьому відео я даю 10 коротких англійських мотиваційних порад, фраз та ідіом для того, щоб стати багатими та успішними.

10 коротких англійських мотиваційних порад, фраз та ідіом
Sierhiei

Athour: Sierhiei

Загальні поради та лайфхаки по підготовці до ЗНО з історії України

Danylo

Athour: Danylo

Питання складне і тут все індивідуально. Давайте розберемося, який варіант підходить саме вам. Я викладаю у дитячому центрі, тому акцент буде на групових заняттях.

Amina

Athour: Amina

Возможно ли обучить детей дошкольного возраста иностранным языкам и как это сделать в наименее навязчивой форме

12...85