Teachers' blogs - Ukrainian language

Categories
Tutor - Andriana id:23808

Athour: Andriana

Уже пройшов перші дві теми з літератури ? Тоді ці завдання саме для тебе ! Саме такі тестування відкритого типу допоможуть якнайкраще запам'ятати все необхідне.

Tutor - Oliena id:79205

Athour: Oliena

Кілька порад, як покращити чистоту мови.

Tutor - Mar

Athour: Mar'iana

Ця стаття про те, до яких порад варто прислухатися, щоб мотивувати дитину до читання книг, щоб прищепити любов до такої діяльності, яка всебічно розвиває та формує гармонійну особистість. А також про цікавий та актуальний авторський проект докторки філол

Tutor - Olha id:69960

Athour: Olha

Система освіти розвивається щодня. Не виключення та не здивування, що головного правителя освіти - вчителя - можна вдосконалити або замінити машиною.

Tutor - Olha id:69960

Athour: Olha

Постараюсь замотивувати вас перед тим, як ви почнете писати. У темі згадуються деякі рекомендації, які допоможуть вам створити найкращу статтю, лист чи есе.

Tutor - Olha id:69960

Athour: Olha

У блозі ви знайдете найкращі способи знайти гарне ідея для і про написання есе. Виконуйте ці прості дії, щоб досягти успіху.

Tutor - Oliena id:79205

Athour: Oliena

Про переваги дистанційного навчання та перше знайомство з ним із власного досвіду.

Tutor - Oliena id:79205

Athour: Oliena

Про те, як цікаво та легко вчити українську мову.

Tutor - Mar

Athour: Mar'iana

Ця стаття про те, за яким планом готуватися до ЗНО з української мови та літератури, на що звернути увагу. У ній подано рекомендації щодо використання літератури для ефективної підготовки та коментар щодо методики вивчення програмових тем з літератури.

Tutor - Oksana id:68011

Athour: Oksana

Учим несколько иностранных языков одновременно и не сходим с ума!

12...13