Безкоштовна онлайн підготовка до ЗНО з фізики - відео уроки репетиторів компанії Букі.

 

Тема: Механіка

Розділ: Кінематика

Завдання: № 5 - відносний рух тіл

 

На нашому сайті ви також можете скачати тести ЗНО за минулі роки.

 

Якщо ж вам потрібна допомога, то репетитор з фізики вам допоможе у підготовці до ЗНО!

 

Check out the «Tutor blogs» section:

Что почитать на немецком? Выпуск 1 и 2

Чтение - это не только хорошее хобби, которое развиваем кругозор и не позволяет мозгу закостенеть, но и хороший метод для изучения иностранных языков. Читая можно проанализировать грамматику предложения, выписать новые слова или даже целые предложения и т

Author: Artem S.

Нові завдання з розгорнутою відповіддю на ЗНО-2022: особливості їх правильного виконання

У цій статті йдеться про нові види завдань з розгорнутою відповіддю з української мови та літератури на ЗНО-2022, особливості їх розуміння та успішного виконання. Подано зразки таких завдань та пояснення до них.

Author: Mar'iana T.

10 ідіом, які зроблять ваше мовлення емоційнішим + Вживання коми і тире в реченнях англійської мови

Вивчення великої кількості сталих виразів англійської мови є невід’ємною частиною навчання. Чому? На власному досвіді скажу, що такі словосполучення (без сумніву) роблять будь-яку бесіду більш насиченою емоціями та відчуттями

Author: Daria M.

Найбільш схожі англійські слова

У цій статті зібрані найбільш схожі слова в англійській мові, їх значення та написання. А також описані ще додаткові схожі британські та американські діалектизми.

Author: Hanna K.

Складнопідрядне речення (The Complex Sentence) + Лексичні вирази та питання до статті "Mozart" з англомовного журналу LEARN HOT ENGLISH № 204)

Граматика будь-якої іноземної мови має багато підводних каменів, але не має жодної теми, яку неможливо опанувати. Сьогодні до Вашої уваги граматичний коментар про складнопідрядні речення, який розкладе по полицях види і підвиди таких речень.

Author: Daria M.