Інтенсивний онлайн курс підготовки до ЗНО від школи Знання Онлайн

   ЗНО-2015 уже тут! Після ЗНО з української мови та літератури ви, мабуть, відчули, що запахло смаженим. Не хочете, щоб тестування з математики, фізики та історії України застали вас зненацька? Тоді приєднуйтесь до інтенсивного курсу підготовки до ЗНО «Згадати все». 

    Школа Знання Онлайн пропонує двотижневу підготовку до ЗНО, націлену на повторення та закріплення отриманих знань. Перетворити  кашу у вашій голові в акуратний архів, де все розкладено по поличкам? Легко! Заняття проходитимуть у режимі онлайн у зазначений час. Семінари тривають 1 годину і охоплюють усі теми, необхідні для здачі ЗНО.

 

    Ціна кожного курсу (з математики, історії України та фізики) становить 200 грн. Діє знижка, якщо ви бажаєте підготуватись з 2 і більше предметів. Що входить у вартість? 12-13 онлайн семінарів, опорні конспекти та доступ до форуму, де спілкуються учні та вчителі щколи «Знання Онлайн».

 

    Непогано було б знати, хто ж ті самі викладачі. Знайомтесь: Максим Казаков, Ігор Сагалянов, Олександр Ярусевич – досвідчені вчителі та репетитори, які розуміються на якісній підготовці до тестування та іспитів. Ви навіть не уявляєте, скількох учнів їм довелось готувати і з якими складнощами стикатись. Вони знайомі із помилками і проблемами різного роду та рівня.

    Інтенсив «Згадати все» не пропонує вам диво-спосіб а-ля «як накачатися за 2 тижні» чи «як схуднути за 10 днів на 10 кг». Це хороша можливість розставити всі крапки над «і», підсумувати пройдений за рік матеріал і усунути слабкі місця. І не соромтесь, якщо відчуваєте, що маєте певні прогалини у знаннях. Курси на те й розраховані, щоб заповнити їх якісною інформацією. До того ж, мета занять полягає в розвитку логічного мислення. Хто знає, що готує УЦОЯО цього разу.

 

    Ви, звичайно може те спробувати повторити все самостійно. Але учні часто не бачать своїх помилок або наступають на одні й ті ж самі граблі. А вчителі школи «Знання Онлайн» знайдуть ваші помилки, грамотно пояснять і позбавлять вас від найменшої ймовірності допустити їх знову. Буває, сидиш перед тестом, сумніваєшся між двома відповідями й обираєш неправильну… Прикро до сліз. А все тому, що у потрібний момент не закріпив знання, не проглянув потрібні таблички чи правила.

 

    Щоб записатися на курс, треба зареєструватися на сайті та оформити замовлення на інтенсив.  Нехай вас не лякає слово «реєстрація» - це справа кількох хвилин. А от фраза «не вступив» звучить набагато болючіше. 

 

Читайте також: Онлайн-підготовка до ЗНО і не тільки

 

Опубліковано:

2015-05-19

Розділ: Новини ЗНО