Як перестати кричати на дитину

Батьки часто зриваються на дітях. Щоб уникнути цього, можна слідувати деяким правилам і порадам, що допоможуть опанувати себе і налагодити хороші відносини в родині.

Опубліковано: 13.12.2015

ТОП-5 винаходів у Австралії, що змінили світ

Австралія, попри своє віддалене положення від інших материків, має досить хороший науковий потенціал. Це доводять винаходи, що змінили не лише життя австралійців, а й усього світу в цілому

Опубліковано: 12.12.2015

Швидкість Інтернету у світі: де найшвидший Wi-Fi?

    Інтернет і його швидкість надзвичайно важливі для кожної сучасної людини. Міжнародний союз електрозв’язку опублікував список, де представлені країни із найшвидшим інтернетом у світі.…

Опубліковано: 08.12.2015

Інспектор Фреймут: сенсаційна перевірка шкіл

"Новий інспектор Фреймут" проводить перевірку українських шкіл на відповідність нормальним умовам навчання та харчування. Особливо цікавою була інспекція у школі-пансіоні "Леді" у місті Боярки.

Опубліковано: 05.12.2015

Випускники бакалаврату теж здаватимуть ЗНО

У 2016 році МОН планує ввести ЗНО для бакалаврів. Процес втілення цієї ідеї ще не запущений. Подивимось, як події набуватимуть розвитку.

Опубліковано: 30.11.2015

Учні шкіл отримають нове обладнання для фізики та хімії

Уряд виділив гроші на обладнання для шкільних кабінетів фізики та хімії. Тепер школярі і вчителі матимуть усі необхідні матеріали для отримання гідної технічної освіти.

Опубліковано: 25.11.2015

Дні науки пройшли в Україні

14 та 15 листопада в Україні пройшли Дні науки. Найкраші вищі навчальні заклади та музеї України проводили лекції, майстер-класи та демонстрації, присвячені різним науковим дисциплінам.

Опубліковано: 21.11.2015

Україна візьме участь у PISA

   Україна стане учасником PISA - Programme for International Student Assessment. Це міжнародне дослідження, яке дозволяє відслідкувати математичні навички, навички читання та обізнаність у…

Опубліковано: 20.11.2015

Онлайн курс "Хімія. Підготовка до ЗНО"

Скоро портал "Знань Онлайн" надаватиме матеріали для підготовки до ЗНО з усіх предметів. Нині "арсенал" онлайн школи поповнився курсами з хімії.

Опубліковано: 18.11.2015

Лекція Нани Войтенко на тему: "Сигнали твого мозку, або про що говорять нейрони"

    17 листопада лекторій «Часопис» подарує вам нову захоплюючу лекцію на тему: «Сигнали твого мозку, або про що говорять нейрони». Тема дійсно цікава і потребує розслідування,…

Опубліковано: 17.11.2015

Практичний майстер-клас Олексія Бессонова “Як розвинути феноменальну пам'ять”

    15 листопада на базі простору «Часопис» відбудеться корисний і практичний майстер-клас, присвячений розвиткові феномальної пам’яті.       Навички запам’ятовування…

Опубліковано: 15.11.2015

Онлайн курс "Географія: підготовка до ЗНО"

Школа "Знання Онлайн" продовжує розширювати коло предметів, із яких діють онлайн курси. Цього разу створили заняття з географії. Як завжди, до вашої уваги зручні конспекти, відео та тренажери.

Опубліковано: 14.11.2015

ДПА 2016 з математики, історії, української мови

У 2016 році ДПА відбудеться разом зі ЗНО з математики, української мови та історії України. Бали за ЗНО переводять у 12-бальну ситсему, і результати передають загальноосвітнім навчальним закладам. Проведення ДПА паралельно зі ЗНО має певну специфіку.

Опубліковано: 11.11.2015

ЗНО 2016 розпочнеться 5 травня

Уже відомі дати проведення ЗНО-2016, яке має певну специфіку. ЗНО з української мови та літератури, математики й історії України відбудеться раніше ніж тестування з інших предметів і буде поєднано з ДПА.

Опубліковано: 08.11.2015

Безкоштовні курси підготовки до ЗНО при КНУ імені Тараса Шевченка

При КНУ імені Тараса Шевченка та Асоціації репетиторів України відкрито безкоштовні курси підготовки до ЗНО. Підготовку проводять з усіх предметів ЗНО, а участь у курсах "Галілео" дає доступ до всіх матеріалів школи "Знання Онлайн".

Опубліковано: 07.11.2015

Україна у світовому рейтингу англійської мови

Нещодавно стали відомі результати світового рейтингу з англійської мови, де Україна посіла 34 місце. Читайте про деталі та особливості тестування у статті.

Опубліковано: 07.11.2015

З'явився перший онлайн курс з української літератури

Нарешті в школі "Знання Онлайн" з'явився онлайн курс з української літератури. Тепер не треба ламати голову, як запам'ятати купу авторів, творів та дійових осіб. Просто долучайтеся до онлайн курсу з української літератури. де доступні усі необхідні матеріали для складання ЗНО.

Опубліковано: 01.11.2015

Конференція на тему "Українська наука 2.0. Що далі?"

Питання "життя та смерті" української науки давно тривожить вітчизняних вчених. Україна вже зарекомендувала себе як держава розумних людей, але є чинники, які гальмують її розвиток. Як їх знайти і знешкодити повідомлять на конференції 2 листопада на базі "Часопису".

Опубліковано: 27.10.2015

Особливості проведення ЗНО-2016

ЗНО-2016 містить нові зміни, положення про які згодом наберуть чинності. Сподіваємось, ЗНО-2016 все ж таки відбудеться, а поки маємо інформацію, що і як прагнуть змінити в тестуванні.

Опубліковано: 24.10.2015

Великий мозок не є показником кращого інтелекту

Протягом багатьох століть звичайні люди та великі вчені випадково вважали, що розмір мозку певним чином визначає інтелектуальні здібності. Нині науковці розвіяли цей міф.

Опубліковано: 22.10.2015

Конкурси на здобуття стипендій імені Фулбрайта 2016

Існує чимало конкурсів, стипендій та грантів, які дають можливість навчатись чи проходити практику в США безкоштовно. Презентуємо одну з них - Програму імені Фулбрайта, учасниками якої є вже 155 держав, у тому числі Україна.

Опубліковано: 20.10.2015

Створено Асоціацію репетиторів України

Досі в Україні не існувало значних об'єднань репетиторів, хоча потреба у цій професії беззаперечна. У вересні 2015 року виникла Асоціація репетиторів України - громадська організація як осередок ефективного навчання. Вона відкрита для всіх бажаючих вчитись і навчати. Станьте членом асоціації та будьте в курсі усіх подій, трендів та новинок у сфері освіти.

Опубліковано: 19.10.2015

Директорів шкіл обиратимуть на конкурсній основі

Кабмін України запропонував обирати шкільних директорів на конкурсній основі, що має позитивно вплинути на розвиток середньої освіти. Таку практику вже поширюють у Києві та Чернівцях. Згодом вибір директорів шкіл на основі конкурсу має бути загальноприйнятим у всіх областях України.

Опубліковано: 16.10.2015

Китайські вчені: як розвивається наука в Китаї?

Китайська наука стрімко розвивається, дослідження китайських вчених актуальні і цінні для суспільства, що довела цьогорічна церемонія нагородження Нобелівською премією. Чи є Україні чого повчитись у Китаю?

Опубліковано: 14.10.2015

Анонс: зустріч із співзасновником Prometheus Іваном Примаченком

14 жовтня Іван Примаченко проведе у "Часописі" лекцію на тему правильного та ефективного навчання. Іван має досвід у цій галузі, адже стояв біля витоків створення масових онлайн-курсів в Україні, що реалізували у проект Prometheus.

Опубліковано: 11.10.2015

Сенсація! Українка вперше отримала Нобелівську премію з літератури

Вперше письменниця і журналістка українського походження, громадянка Білорусі Світлана Алексієвич отримала Нобелівську премію з літератури. 2015 рік - тріумфальний для країн СНД і України зокрема, адже така подія відбувається не щодня.

Опубліковано: 10.10.2015

Умови прийому до університетів у 2016 році

МОН розробило проект, що передбачає певні зміни в умовах прийому до вищих навчальних закладів. Чим відрізнятиметься вступна кампанія-2016 від усіх попередніх?

Опубліковано: 07.10.2015

Public Science - популярні лекції про науку в Києві

6 жовтня лекторій Public Science презентує лекцію на тему:"Нанотехнології у медицині". Усім слухачам гарантовані цікава інформація і не менш цікавий її виклад, компанія талановитих людей і смачне чаювання.

Опубліковано: 06.10.2015

Електронна петиція Президенту України про ЗНО-2016

Віктор Громовий скористався правом написати петицію Президенту, яку розглянуть, якщо петиція набере 25 000 голосів. Його прохання стосується ЗНО-2016 та його майбутнього. ЗНО-2016: буде чи не буде?

Опубліковано: 03.10.2015

Лекція від Букі для студентів КНЕУ

Після виступу на конференції Falling walls lab засновника Букі Вадима Синжерецького запросили провести лекції на тему "Як студенту створити власний start-up?". Почали з КНЕУ, і дебют був чудовим: задоволеними лишились і студенти КНЕУ, і співзасновник Букі.

Опубліковано: 02.10.2015

-->