Академія Хана - онлайн освіта, доступна кожному

   Чесно кажучи, важко писати про Академію Хана. ЇЇ треба відчувати, стати частиною цієї молодіжної школи, яка знищує стереотипи про «нудотність» освіти. Фактично, Академія Хана – джерело натхнення компанії Букі та школи «Знання Онлайн», наша муза. Ці хлопці і дівчата просто не можуть не заряджати своїм ентузіазмом! Ну все, досить, емоції в сторону, поговоримо, чим саме відзначається Академія Хана.

 

    Усе видатне починається з малого. Так і тут: спочатку засновник компанії, Салман Хан, завантажував відео на Youtube, щоб допомогти своїм двоюрідним братам та сестрам з уроками. Саме родичі першими помітили величезні переваги навчання за допомогою відео: ви підлаштовуєте навчальний процес під себе, а не навпаки. Усе: місце, час і бажання повністю залежить від вас, а відповідальність, як відомо, - вищий прояв свободи.

 

    Пізніше Салман одержував листи вдячності від учнів та вчителів, відео ставали дедалі популярнішими, отримували позитивні відгуки; нарешті, вони почали впливати на організацію навчального процесу: лекції веб-сайту стали частиною уроків та домашнього завдання.

 

    Найголовнішим усвідомленням засновника Академії Хана було те, що його старання немарні: інформація, яку прагнуть  донести до людей «Салман та його команда»:) ніколи не стане застарілою. На сьогоднішній день ця онлайн-школа має таку статистику: більше 400 000 000 переглядів на Youtube (щодня від 100 до 200 000), більше 2400 відео-уроків та 350 000 підписників. Неабиякі цифри для компанії із дев’ятилітнім стажем, чи не так? 

    Короткі відео на веб-сайті  - маленькі кроки для досягнення великих цілей. Ви не візьмете інтеграли, поки не вивчите найелементарніші речі. Досягайте поставленої мети! На шляху ви отримуватиме значки: Сонце, Місяць, Чорна Діра та інші, після проходження кожного етапу вас чекає перехід на новий, більш складний. Відстежувати прогрес можуть і діти, і батьки.

 

    Академія Хана – ще один доказ того, що неабияку роль у навчанні відіграє почуття гумору. Крім того, що увесь навчальний процес побудований за принципом гри, вчителі вражатимуть вас гострими жартами. Хіба можна організувати уроки краще? Звичайно, можна. Недарма є вислів: «Гірше вже нікуди». А краще завжди можна. Над цим і працюють 46 чоловік команди Салмана Хана, а також тисячі тих, хто хоче зробити життя людей кращим.

    Радує також те, що це некомерційна організація. За бажанням ви можете пожертвувати певну суму грошей на розвиток цієї школи, але ніхто їх з вас не вимагатиме. До того ж, організація пропонує цілий ряд можливостей для потенційної допомоги: ви можете перекласти матеріали на іншу мову, просто поділитись інформацією про компанію з іншими дітьми чи батьками, бути копірайтером чи модератором  сайту. Варіантів – безліч.   

    Взагалі, Академія Хана – невичерпний ресурс не тільки для навчання, а й для роботи. Компанії потрібні вчителі, контент-менеджери та фінансові менеджери, ілюстратори, SEO спеціалісти та ін. Враховуючи те, що Академія Хана знаходиться під опікою Google і Фонду Біла та Мелінди Гейтс, двічі подумайте, перш ніж відкидати можливість тут працювати.

 

    Ви або ваші батьки зацікавлені у вдосконаленні знань? Достатньо мати аккаунт на Google+ чи Facebook і зареєструватись. Відвідувати так званий оригінал сайту буде вдвічі кориснішим для тих, хто хоче вивчити англійську мову. Однак, приємно, що сайт уже доступний на 5 мовах: французькій, українській, китайській, німецькій та російській. Обмежень на предмети практично немає - ви можете вдосконалювати знання у різних галузях: від доісторичного мистецтва до вищої математики.  

 

    Академія Хана  - місце для тих, хто хоче навчати і навчатись, адже можна стати учасником як вчитель або один із батьків. Сайт дійсно вартий того, щоб про нього так багато говорили і так часто ним цікавились. Лише сам його дизайн змушує посміхнутись:). Не втрачайте свій шанс стати більш розумним та освіченим! Дізнавайтесь більше про Академію Хана на офіційному сайті та у соціальних мережах:

        

Читайте також: Онлайн-підготовка до ЗНО і не тільки

  

Опубліковано:

2015-04-06

Розділ: Шкільна освіта