Зустріч із співзасновником Prometheus Іваном Примаченком

   14 жовтня 2015 року в креативному просторі «Часопис» співзасновник проекту Prometheus Іван Примаченко вестиме мову про вміння самостійно вчитися і про те, як ним оволодіти. Prometheus – платформа онлайн-курсів, які проводять найкращі викладачі найпрестижніших вишів України: Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут» та Національний університету «Києво-Могилянська академія».

 

    Зараз платформа Prometheusмає більше 100 тисяч підписників у всіх куточках України. Онлайн-курси Prometheus створені за зразком edX і Coursera (масові онлайн-курси світового масштабу), але мають ряд переваг над ними, адже орієнтовані на українського споживача, його історію, мову та менталітет. Prometheus практикує масові онлайн-курси і планує налагодити тісний зв’язок із провідними українськими компаніями, аби користь від курсів отримували робітники та роботодавці. Prometheus співпрацює із вишами України, але при цьому абсолютно не залежний від них.

 

    Більше про лекцію на базі «Часопису». Український Ендрю Ин* Іван Примаченко розповість про те, як стати найкращим у своїй ніші, як більш ефективно вчитись та знаходити кращі інструменти для навчання. Також Іван розповість, як не втратити жагу до постійного самовдосконалення та вивчення чогось нового.

 

    Насправді, знання самі по собі нічого не варті. Цінується їх правильне застосування. Іван повідомить, у яких скарбницях знайти найкращі підручники, найцікавіші курси і лекції.

    Поспішайте  купити квиток! Лекція коштує 100 грн, для студентів - 70 грн. Вартість включає умови простору – чай, каву, ласощі, комфорт та приємну атмосферу. Уже більше 200 бажаючих відвідати лекцію. Станьте частиною освітньої еліти. Будьте в тренді! Інтелект завжди в моді.

 

*Ендрю Ин – американський учений, один із засновників проекту масових онлайн-курсів Coursera.

 

Читайте також: Public Science - популярні лекції про науку в Києві

Опубліковано:

2015-10-11

Розділ: Шкільна освіта