Auditorium - простір викладачів у Києві

    Надзвичайно важливим для кожного репетитора є місце проведення занять.  Приємне оточення, невимушена атмосфера сприяють якнайкращому засвоєнню навчального матеріалу та налагодженню контакту між учнем та вчителем. Що робити, коли і учень, і вчитель не можуть займатись у себе вдома? Або коли одній із сторін незручно далеко діставатися до місця занять? Проблема території особливо гостро постає тоді, коли ви проводите групові заняття чи тренінги. Але вирішення проблеми є.

 

    Простір для педагогів Auditotium пропонує кабінети для групових занять, мастер-класів і тренінгів. Оренда проходить у досить зручному районі за адресою вул. Боткіна, 4а (метро «Політехнічний інститут»). Кожен кабінет має свою назву (Лондон, Токіо, Нью-Йорк, Сідней, Мадрид, Дублін, Рим, Амстердам, Париж)залежно від кількості чоловік, що можуть поміститись у кабінеті.

    Вартість оренди в просторі для педагогів Auditotium коливається від 55 до 75 грн за годину, причому при збільшенні тривалості оренди зменшується ціна. Якщо у вас виникли питання щодо кабінетів, їх облаштування, вартості , можна звертатися за такими телефонами: +38 (099) 659-00-56: (044) 277-87-03 Також ви можете знайти Auditotium у соцільних мережах. Посилання Вконтакті: https://vk.com/club110468899

 

    Простір Auditotium пропонує кабінети з відмінним ремонтом і стільці типу американської парти, які дозволяють зекономити місце і зробити місткість кабінетів максимальною. Тут ви знайдете спасіння від постійних перебіжок і поїздок по Києву. Столиця повна людей і заторів, технічних неполадок і неочікуваних курйозів. Звільніть себе і своїх учнів від запізнень. Auditotium– комфорт для вчителя, наставника і лектора за доступними цінами. 

 

Читайте також: Google створила Google Educator Group в Україні

 

 

 

Опубліковано:

2016-02-04

Розділ: Шкільна освіта