В Києві відкриють безкоштовну школу з програмування

300 щасливчиків матимуть можливість навчатись на ІТ-спеціалістів абсолютно безкоштовно! В Києві відкриють шоклу з програмування UNIT Factory, яка буде навчати майбутніх професіоналів за французьким методом "learning by doing". У школі не буде ні вчителів, ні нудних лекцій, ні оцінок, студенти працюватимуть виключно над реальними проектами!

Звісно, така "халява" не може бути без певних правил. Основна вимога: випускники повинні наступні три роки працювати в Україні. У програмі будуть використані підходи , характерні для комп'ютерних ігор : здобуття знань і здача проектів супроводжуються прокачуванням навичок , отриманням нових рівнів і досвіду . У школі студентів заохочуватимуть кооперуватися і розкривати творчі здібності під час командної роботи над проектами . 

 Викладачі наголошують на тому, що студенти зможуть забути про всі ці страшні речі, які так набридають в університеті:  розклад занять, традиційні оцінки, лекції, вчителі...  "Навчання проходить у форматі глибокого занурення в матеріал і подальшої роботи над проектами з використанням отриманих знань - такий підхід допомагає освоювати матеріал набагато ефективніше. Ми робимо все, щоб прищепити студентам любов до їх спеціальності, щоб у них в процесі навчання горіли очі, а бажання розвиватися в обраній професії ніколи не згасло", - говорить керівник освітніх програм K.Fund Валерія Заболотна.

 Навіть перший етап відбору, за допомогою якого визначають здібність до програмування - тест у вигляді гри. Ніхто не вимагає ні атестату, ні диплому, ба більше - наголошують, що, насправді, початковий рівень знань великого значення не має. Вступити в UNIT Factory мають можливість усі бажаючі у віці від 18 до 30 років.

 "Басейн" - так називається другий етап відбору. Протягом місяця студенти занурюються у процес програмування. На цьому етапі уже буде відбуватись відбір найкмітливіших, найталановитіших та найуспісніших. До того ж, за цей місяць, студент сам має можливість зрозуміти, чи дійсно він хоче присвятити своє життя ІТ-сфері.

За підсумками тесту до 900 абітурієнтів пройдуть одномісячний випробувальний період навчання в UNIT Factory , після чого 300 з них будуть прийняті на повноцінне навчання, яке почнеться в листопаді 2016 року.
 
У школі впевнені, що випускники зможуть працювати менеджерами IТ-проектів, веб-розробниками, розробниками мобільних додатків тощо. Організатори проекту прагнуть, щоб випускники створювали нові продукти, послуги, використовуючи отримані знання.
 
UNIT Factory - неприбутковий проект, який реалізовують фонд Василя Хмельницького K.Fund і французька школа 42. «UNIT Factory кидає виклик традиційній системі освіти. Компаніям потрібні не папірчик про закінчення престижного ВНЗ, а професіонали, які успішно реалізують проекти, - каже Василь Хмельницький. - Наші випускники отримають знання, навички та досвід, які допоможуть їм знайти високооплачувану роботу в провідних українських і зарубіжних компаніях ».

Опубліковано:

2016-06-02

Розділ: Шкільна освіта