Безкоштовні курси JavaScript в Києві, Харкові та Львові від Kottans

    Спільнота програмістів Kottans знову відкриває безкоштовні курси. Цього разу це безкоштовні курси по JavaScript в Києві, Харкові та Львові. Kottans роблять добру справу: якщо ваших знань для потрапляння на курси поки недостатньо, можна вчитися самостійно. Спільнота відкрила доступ до навчальних матеріалів. 

 

    Власне, до чого тут достаток або нестача навичок з програмування. Для початку потрібно пройти тест. За його результатами і будуть відбирати учасників курсів з фронтенду JavaScript. Тест нескладний і не потребує розуму, що межує з геніальністю. Учасники курсів ознайомляться з HTML / CSS, React, Angular, Ember, Node, Building API, Testing in JS і т.д., освоять базу JS. Начитка теорії буде закріплюватися практикою. Теорія + практика = результат.

    Курси Kottans по JavaScript триватимуть пару місяців і почнуться у квітні. Займатися доведеться 2-3 рази в тиждень увечері, так що ваші вечори вже не будуть такими млосними. Місцем проведення для курсів стануть: в Києві - офіс Cogniance, в Харкові - SmartJS.Academy, а у Львові знайшлося цілих 2 компанії добровольців, тому поки місце проведення курсів тут невідомо.


    Більшість учнів «котячих» курсів вже працює в сфері IT, ще третина - студенти. За словами Артема Сичова, співзасновника Kottans, випускники курсів працюють в Google, Amazon, eBay, Materialise, RailsReactor, Aejis, RubyRiders. Імовірність потрапити на них - 1 до 10. Поки в організації 20 учасників, і щоб стати її повноправним членом, потрібно брати участь в її житті, тобто допомагати розробляти курси, працювати з новачками або самому організовувати щось у сфері освіти.


    Kottans проповідує програмування як стиль життя, не інакше. Відчуваєте, що це ваше? Залишайте заявку. У кожній групі буде не більше 30 осіб, тому не тягніть кота за хвіст і приєднуйтесь до Kottans.

 

Читайте також: Про лідерство в освіті, онлайн-курси Coursera і класичні університети

 

 

Опубліковано:

2016-03-04

Розділ: Шкільна освіта