Безкоштовні курси підготовки до ЗНО при КНУ імені Тараса Шевченка

    «Галілео» – соціальний проект, націлений на безкоштовну і якісну підготовку до ЗНО. Курси «Галілео» при КНУ імені Тараса Шевченка починаються вже наступного тижня, тому не прогавте свій шанс записатися. Де ще у вас буде можливість безкоштовно відвідувати заняття із кращими репетиторами Києва?

 

    Серед викладачів курсів «Галілео» є кандидати наук та аспіранти, які розбираються у всіх нюансах незалежного оцінювання. Курси «укомплектовані» вчителями з усіх предметів ЗНО, а саме: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської та французької мов.

 

    Курси «Галілео», які діють при Асоціації репетиторів України та КНУ імені Тараса Шевченка, є феноменом у позитивному сенсі цього слова. Окрім доступу до уроків найкращих викладачів Києва ви отримуєте безкоштовний доступ до всіх матеріалів школи Знання Онлайн. А це змістовні конспекти, відео-уроки, фільми та мультфільми, пов’язані з тим чи іншим предметом, форум, база тестів, графіки і таблиці… Усе, що знадобиться вам при підготовці до ЗНО, буде під рукою.

    План занять уже затверджений з усіх предметів, і вони ось-ось почнуться. Проходитимуть уроки підготовки до ЗНО в аудиторіях фізичного факультету за адресою проспект Академіка Глушкова 2, корпус 1.

 

    Якщо ви бажаєте ходити на курси, реєструйтеся за посиланням. Не змарнуйте можливість підготуватися на 200 балів. Курси «Галілео» при Асоціації репетиторів України – перша повноцінна і поки єдина в Україні безкоштовна підготовка до ЗНО. Усі зареєстровані учасники отримують листа на електронну пошту про початок курсів.

 

    Зауважте, що знання, отримані на курсах «Галілео», знадобляться не лише для складання ЗНО, а й у повсякденному житті та майбутньому. Вчителі не змушуватимуть вас зазубрювати матеріал. Вони навчать вас підбирати потрібні підручники та статті, відсіювати корисну інформацію від «шлаку» і вміти вчитись самостійно. Такі навички вам знадобляться в університеті та на роботі. Викладачі «Галілео» раді бачити вас на своїх заняттях, аби поділитись цими уміннями, аби ваше «розумове придане» ніколи вас не підвело. 

 

Читайте також: З'явився перший онлайн курс з української літератури

Опубліковано:

2015-11-07

Розділ: Новини ЗНО