Британська Рада допоможе розробляти тести ЗНО

    Британська Рада розроблятиме тести ЗНО з англійської мови та іспити для учнів 9 та 11-х класів, а також тести для педагогічних університетів і коледжів. Нагадаємо, що British Council в Україні вже запустив великий проект з перепідготовки вчителів англійської мови


    ЗНО з іноземних мов, зокрема з англійської мови, має ряд недоліків. Можливо, під чуйним керівництвом Британської Ради ці недоліки з часом зникнуть. Якщо конкретніше, то мінуси ЗНО з англійської мови такі:


- Відсутність перевірки розмовних навичок;
- Шаблонність завдань;
- Однаковий рівень ЗНО для учнів великих міст і маленьких сіл/селищ.


    Про ці недоліки тестування з іноземних мов нам вже говорила Соломія Кубриш у своєму інтерв'ю. Мова - це перш за все комунікація, використання її на практиці. А нині, вивчивши стандартний набір правил, можна непогано скласти ЗНО. І неважливо, що на ділі ви в принципі не можете зв'язати речення. Та ми трохи перебільшуємо.

    Та ж ситуація з написанням твору. Комусь важко вкластися в набір знаків, необхідних для ЗНО, а хтось і цих не може виписати. Та й критерії оцінювання трохи дивні: з одного боку, ви дійсно повинні розкрити тему. З іншого боку, вам і справді краще слідувати схемам написання в інтернеті, адже цінується кожне вступне слово і саме та структура, яку вважають прийнятною в УЦОЯО.


    Також Британська рада допомагає розробляти програми і підручники з англійської мови. І те, і інше потихеньку, «невеликими дозами», вводять в навчальних закладах. Підручники написані українськими авторами, але з урахуванням порад, підказок і досвіду колег з Об'єднаного Королівства.


    Чим займається Британська Рада? Вона проводить курси з англійської мови, складання іспитів IELTS і Aptis, підготовку до них. British Council активно пропагує навчання в United Kingdom, повідомляє про найсвіжіші можливості і новини освіти у Великобританії в цілому. Британська Рада є зв'язуючим ланцюжком між Королівством та Україною. На своєму порталі вони публікують інформацію про всі культурні й освітні події, пов'язані з Великою Британією. Якщо вас хоч якимось чином цікавить англійська і її вивчення, звертайтеся за допомогою до Британської Ради.

 

Читайте також: Україна у світовому рейтингу англійської мови

 

 

Опубліковано:

2016-03-07

Розділ: Новини ЗНО