Битва стартапів: КНУ vs КПІ. Хто краще?

   КНУ vs КПІ – постійна боротьба за першість, лідерство у сфері навчання і виховання поколінь освіченої молоді. І знову ще одне змагання: битва стартапів серед  двох колег і конкурентів водночас. Змагання пройшло в 5 раундів, про результати яких нижче.

 

    Першими на ринг вийшли проекти VRnet і 8 words a day. VRnet представляє Анастасія Загороднюк. Суть проекту – віртуальний шоурум для показу квартир. Потенційними споживачами є дизайнери, архітектори, забудовники. 8 words a day – додаток для запам’ятовування 8 слів англійської мови на день. Ціна додатка залежить від того, чи він стандартний, чи розрахований для бізнесу і варіюється від 2 до 20 доларів. Нині проект має вже 3000 підписників у 40 країнах світу.

Перемога – КНУ.

   Другими на бій запросили ChallengeCore – платформа для обміну досягненнями і Avision – служба  доставки вантажу за допомоги безпілотників, яка вже активно співпрацює з NASA.

Перемога за КПІ.

 

    Раунд 3. На сцені з’являється зовсім дитя, що так відрізняється від попередніх «акул». Це проект ForestDungeon, і представляє його першокурсниця Марія Петрович. Суть стартапу – організація походів, квестів і фестивалів, а основні споживачі – студентство. Згідно із зібраною інформацією, 10% студентів цілком згодні спати в палатках, а 14% згодні платити за організацію походів та супроводжуючі витрати. Марія була молодчинкою попри свій юний вік. Суперником її став стартап Luciding. Luciding – сервіс для управління сном за допомогою нейростимуляції. У команді є нейрохірург, тобто апарат розробляють кваліфіковані спеціалісти. І, парадокс – він дійсно працює!

КПІ в обличчі Luciding одержали верх.

    4 рауууууууууууууунд, і на сцену виходить компанія Букі. Мабуть, ви і так усе знаєте про Вадима, Валіка і Сашу – трійцю, яка заснувала нашу, вже таку рідну, репетиторську компанію БУКІ. До речі, Букі виграла сертифікат на 2 тис. грн на фото та відеозйомку. Приємний бонус! Опонентом Букі були Force Emotion – проект по виробництву пристроїв для слідкування за станом здоров’я та емоційним станом ваших близьких, які відстежує набір датчиків. Він компактний і зручний в експлуатації.

І завдяки своїм перевагам перемагає Force Emotion і Ліза Кочеткова, яка представляла цей проект.

 

    Нарешті заключний, 5-ий етап. Битва між UA-Robotics і CamTouch. Перші пропагують створення роботів та проведення курсів з робототехніки, другі – роблять будь-які проектори інтерактивними. Продукт CamTouch має набувати популярності, адже зростає і кількість інтерактивних дошок, і кількість проекторів.

І знову головує КПІ.

 

    Натомість команди КНУ отримали подарунки від інвесторів, зокрема Букі та VRnet. Вважатимемо цю битву точкою відліку, ще одним приводом вдосконалитись і все ж таки перемогти. Девіз «перемога – не головне» давно застарів. Ми програли, але маємо можливості це змінити.

 

Читайте також: Все про Шеву: КНУ ім. Тараса Шевченка

 

 

 

Опубліковано:

2016-02-21

Розділ: Шкільна освіта