Часопис: як навчитися писати цікаві статті

    Ви вмієте писати? Хм, та з першого класу. А ось і ні. Одиниці вміють писати правильно, і справа тут зовсім не в орфографії. Хоча і в ній теж.


    Журналісти, копірайтери, маркетологи і блогери - всі ці люди просто зобов'язані бути профі в написанні статей. І не просто текстів, а текстів, які будуть захоплювати увагу читача. Статті ні про що давно вже не в моді, якщо колись були. Тепер людина цінує кожну хвилину, а витрачати свій час на «сміттєвий» контент не хочеться.


    На тренінгу в Часописі, який відбудеться 11 березня, ви дізнаєтеся:
- Як писати статті;
- З чого починати;
- Про що писати;
- Яка структура хорошого тексту;
- Жанри статей і багато інших цікавих родзинок в цій нелегкій справі.

    Якщо ви хоч раз стикалися з необхідністю написати будь-який текст, у вас, швидше за все, виникали труднощі на кшталт «яким повинен бути перший абзац», «як викласти свої думки», «а чи буде це цікаво читати». Тепер настали часи мегакорисних текстів, статей, які вирішують проблеми.

    Щоб створювати саме такі тексти, доведеться чимало попрацювати, але й зусилля себе виправдають. Хороший контент приверне нових клієнтів, чого ви, власне, і хочете домогтися. А більше клієнтів означає більше прибутку. І хоч ми з вами не меркантильні, але хто відмовиться від більших грошей?


    Спікерами стануть Уляна Куликова, керівник бізнес-школи Profi і колумніст журналів Forbes, Сьогодні і деяких інших, і Ірина Чернявська - експерт з комунікацій, професійний журналіст.


    Тренінг розпочнеться 11 березня о 19:00 в креативному просторі «Часопис». Ціна квитка: 200 грн. «Багато», - скажете ви. Але отримаєте набагато більше, адже під час владарювання контент-маркетингу без навичок написання статей не обійтися. А коли вам підкажуть професіонали, знайти ці навички буде зовсім нескладно. Ви отримаєте суху вижимки з сотень матеріалів, оброблених Уляною та Іриною, і їх особистого досвіду. А кожен з нас в душі трішечки лінивий, і прагне отримати все готове. Поспішайте, залишилося не так багато часу і вільних місць.

 

Читайте також: ТОП-5 книг для мотивації

 

 

Опубліковано:

2016-03-05

Розділ: Шкільна освіта