Connect Ukrainians - помічник для отримання грантів та участі у програмах обміну в Україні

    Проект Connect Ukrainians – це об’єднання молоді, яка виступає за якісну освіту в межах України та за її кордонами, зокрема, участь українських студентів у грантах та програмах обміну і втілення іноземного досвіду в Україні. Connect Ukrainians– молодий проект, але на прикладі Букі ми можемо бачити, що вік компанії чи ідеї є далеко не вирішальним фактором для нинішнього і подальшого розвитку.

 

    Проект починався з 2 волонтерів та вебсайту, створеного наприкінці травня 2015 року. Нині команда налічує більше 40 наставників та 8 з половиною випускників, які або отримали гранти на навчання, або успішно вступили до програм PhD, які у Європі та Америці є безкоштовними та надають стипендії. На думку менторів, іноземне навчання з ніг на голову перевертає погляди на життя, прагнення та цілі.

 

    До завдань Connect Ukrainians можна віднести:

  •          підготовку дітей, бажаючих навчатись за кордоном;
  •          забезпечення спілкування із студентами, які вже успішно взяли участь у програмах обміну, грантах, стипендіальних програмах;
  •          створення зв’язку між студентами в Україні та за її межами. 

    У межах проекту Connect Ukrainians є ментори та студенти, що планують стати учасниками програми обміну чи спробувати вдачі із певними грантами. Ментори консультують підопічних на всіх етапах підготовки та проходження проміжних етапів у межах програми чи гранту. Так, ментор допомагає скласти мотиваційний лист, підготуватися до складання тесту, пройти інтерв’ю і скласти пакет документів. Усі етапи потребують високого рівня англійської, підтягнути яку можуть репетитори з англійської мови.  

 

    Також ментори радять літературу й конференції, які стануть в пригоді під час підготовки до участі у певній програмі. Наставниками можуть бути всі ініціативні хлопці та дівчата, які вже знайомі із певними програмами або просто ведуть активний образ життя, і є видимі результати їхньої діяльності, які несуть певну цінність для суспільства.

 

    На веб-сайті є вказівки, як виграти різні гранти, стати учасником шкільної програми чи скласти тести TOEFL/IELTS чи GRE. Також ви можете знайти перелік можливих програм і грантів для участі, онлайн-ресурси для підготовки та важливі організації в Україні, які доведеться відвідати під час оформлення документів для задуманих проектів.

 

Читайте також: Конкурси на здобуття стипендій імені Фулбрайта 2016

 

 

Опубліковано:

2015-12-31

Розділ: Шкільна освіта