Дати ЗНО 2016

    МОН вже затвердило дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році. ЗНО із так званих контрольних предметів: української мови та літератури, математики та історії України відбудеться в травні. Інші предмети абітурієнти складатимуть з 3 по 17 червня 2016 року.

 

    Так, у травні знаковими стануть 5, 11 та 13 числа. У ці дні проведуть ЗНО із української мови та літератури, математики та історії України відповідно. Новий сезон здачі тестування починається 3 червня – зі ЗНО з російської мови. 6 червня призначене для тестів з іспанської мови, 7 – англійської, 8 – німецької, 9 – французької, 10 – біології, 13 – фізики, 15 – географії, 17 – хімії.    До тестування ще є час, і експрес-курси непогано зарекомендували себе. Звертайтесь за допомогою до репетиторів чи онлайн-підготовки на порталі Знання Онлайн. Тут ви знайдете спеціалістів з усіх дисциплін, які виносяться на ЗНО 2016 року. Вирішуйте, яка форма підготовки буде зручнішою для вас: онлайн-курси із менторами-наставниками в школі Знання Онлайн чи індивідуальні або групові заняття із репетиторами

    Перша хвиля перевірки ЗНО із перших трьох предметів триватиме до 26 травня. Результати тестувань з інших предметів будуть відомі протягом червня, не пізніше 25 числа. Якщо із поважних причин ви пропустили основну сесію ЗНО, то буде шанс стати учасником додаткової, що стартує 14 червня і завершується 4 липня 2016 року. Про її результати стане відомо не пізніше 8 липня.

 

    Оскільки вже відомі дати ЗНО 2016, у вас є можливість розрахувати навантаження і поступово працювати на результат. Можна робити самостійно, а можна і під пильним оком наставника. Вибір за вами.

Читайте також: ДПА 2016 з математики, історії, української мови

 

 

Опубліковано:

2016-01-01

Розділ: Новини ЗНО