Дайджест можливостей: літо 2016

Відпочинок це добре, але здобувати нові знання потрібно постійно. Адже, якщо ми стоїмо на місці – ми насправді деградуємо. Отож, ловіть трошки можливостей:1. Лекторій Pro.Culturprostir: авторський лекційний курс «Історія міфології»

Стартує лекторій Pro.Culturprostir – авторський лекційний курс «Історія міфології» Наталії Кривди, доктора філософських наук, професора кафедри української філософії та культури Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Академічного директора програм MBA Единбурзької бізнес-школи (Східна Європа) Університету Геріот Ват, Велика Британія, експерта Реанімаційного пакету реформ.

Аналіз сучасної міфології показує, що з міфу починається процес сприйняття і пізнання на початку формування особи. Ним він і закінчується, коли особа вибудовує зручну для себе систему уявлень, в рамках якої вона певний час житиме, працюватиме, розвиватиметься. Ви дізнаєтесь про першооснову, ґенезу міфу та «золотий вік». Говоритимуть про наративні засади культури та міфології як історично перший тип суспільної свідомості. Спробують з’ясувати цінність міфу як комунікативної системи. Знайдуть практичне застосування міфу як метахудожньому мисленню. Проаналізують міфологізування як інструмент сучасної культури. 

Лекції проходитимуть по четвергах 11 та 25.02, 10 та 24.03, 07 та 21.04, 19.05 та 02.06 о 18:30 (18:30–20:00). 8 семінарських занять, 16 академічних годин.

Курс складається із трьох частин:

Теорія Міфології – 2 лекції.
Історія Міфології – 2 лекції.
Практика Міфології – 4 лекції.

Вартість відвідування лекції в режимі оплати двох годин open space – 100 грн., вартість абонементу – 650 грн.

Попередній запис на курс.

2. Літній інтенсив з декорування інтер'єру

7 червня розпочинає свою роботу Літня Школа. Триває набір на курс «Декорування інтер'єру – Літній інтенсив».

Курс дозволяє освоїти семимісячну програму навчання всього за 1 місяць. Це прекрасна можливість з користю провести літо, познайомитися з таємницями технік декорування, навчитися перетворювати приміщення в затишний простір і до осені освоїти нову, захоплюючу професію декоратора.

Вимоги до вступників: програма розрахована на навчання «з нуля» і не передбачає попередньої спеціальної підготовки. Для роботи з комп'ютерними програмами необхідно мати ноутбук.

Методика навчання: навчання складається з аудиторних занять і самостійної роботи. Всі заняття проводяться в інтерактивній формі за методикою воркшопу від практикуючих досвідчених дизайнерів, декораторів, художників. Невеликі групи з 5–8 чоловік дозволяють максимально якісно викладачам представляти інформацію слухачам, а також ретельно опрацьовувати практичні та виїзні заняття.

Результат проходження програми: кваліфікаційна робота – декор-проект житлового приміщення за виданим технічним і стильовому завданням.

Документ: після закінчення програми при виконанні всіх поточних завдань і захисту підсумкової роботи слухач отримує Сертифікат Європейської школи дизайну – члена Міжнародної Асоціації Дизайнерів інтер'єру. Якщо підсумкова робота не захищається, то слухач отримує свідоцтво про прослуховування курсу. Додатково видається «Bonus Card» лояльного клієнта, що надає знижку на подальше навчання, а також право бонусної участі в заходах Клубу Європейської Школи Дизайну EDS-club.

Деталі на сайті та за телефонами +380 (44) 331 37 00, 331 37 08.3. Курс ««Фотограф – Практик, Літній інтенсив»


Європейська Школа Дизайну запрошує з користю провести літні «канікули». 7 червня розпочинає свою роботу Літня Школа. Триває набір на курс «Фотограф – Практик. Літній інтенсив».

Курс дозволяє освоїти чотиримісячну програму навчання за місяць.

Вимоги до вступників: програма розрахована на навчання «з нуля» і не передбачає попередньої спеціальної підготовки.

Методика навчання: Навчання складається з аудиторних і практичних занять.
 
Невеликі групи, 4–8 чоловік, дозволяють максимально якісно викладачам представляти інформацію слухачам, а також ретельно опрацьовувати практичні заняття.

Результат програми: освоєння технічних параметрів цифрових фотокамер, образотворчі інструменти в фотографії (колір, світло, композиція) і вміння їх використовувати, особливості студійної зйомки з різними джерелами світла, пейзажна зйомка, портретна зйомка, репортажна зйомка, творчі техніки. Створення портфоліо фотографа.

При виконанні всіх поточних завдань і захисту кваліфікаційних робіт слухач отримує Сертифікат Європейської Школи Дизайну, що підтверджує його кваліфікаційний рівень. Додатково видається «Bonus Card» лояльного клієнта, що надає знижку на подальше навчання, а також право бонусної участі в заходах Клубу Європейської Школи Дизайну EDS-club.

Деталі на сайті та за телефонами +380 (44) 331 37 00, 331 37 08.

 

4. Інтенсив школа SMM-skills


Чи знаєш ти, хто такий справжній SMM-менеджер? Чи знаєш ти, як бути «SMM-щиком від Бога»? 
А ми знаємо! І хочемо надати таку можливість тобі! Справжні професіонали своєї справи хочуть поділитись своїми «skills» саме з тобою! Ми чекаємо всіх у «Інтенсив-школі SMM skills».
Інтенсив-школа SMM skills – це одноденний навчальний «курс» для SMM-менеджерів та бажаючих дізнатись про цю сферу діяльності більше. 

У рамках Інтенсив-школи будуть проведені тренінги на теми:
1. Історія успіху в SMM
2. «Соціальні мережі 2015. таємниці и особливості»
3. Просування бренду/компанії в соціальних мережах
- Створення контент плану
- Залучення аудиторії
- Підвищення охоплення постів
- Підвищення активності підписників
- Помилки SMM-щика. Чого не потрібно робити.
4. Особливості таргетованої реклами в VK, FB, Instagram
5. Тайм менеджмент SMM-щика
6. Як заробити на SMM перші 100$
7. Від теорії до практики. SMM в практиці

Взяти участь у школі можуть усі бажаючі, як ті, хто розуміються, чи працюють у цій сфері, так і ті, хто тільки починає цим цікавитись, адже для новачків у нас буде «підготовчий курс» на дому: на вашу пошту за декілька днів до початку курсу відправлять відео-уроки для SMM-початківців. 

Коли: 9.07 - 10.07 2016
Ціна питання:
- стандарт 200 грн. (оплата до 22.06.16 р. вкл.);
- стандарт 250 грн. (оплата 23.06-6.07.16 р. вкл);
- стандарт 300 грн. (оплата 7.07-9.07.16 р. вкл.);
- VIP-зона 450 грн. (до 22.06.16 р. вкл.);
- VIP-зона 600 грн. (23.06-6.07.16 р.).

Реєстрація на проект: https://goo.gl/VT75CJ 

Організатори: Центр кар'єрного розвитку "Stud-Point"
Опубліковано:

2016-05-13

Розділ: Шкільна освіта