EdCamp Ukraine 2016: Друга національна (не)конференція для педагогів

Ми будуємо спільноту відповідального вчительства! - такий девіз безпрецедентної національної конференції для шкільних викладачів.

(Не)конференції EdCamp проводяться в усьому світі в новому дискусійному форматі спеціально для учителів.
Такий формат має свої  переваги саме тому що це "НЕ"конференції:
-Демократичне місце зустрічі (Освітяни збираються разом, щоб обговорити питання, які їх турбують найбільше.)
-Унікальна платформа професійного зростання (Відкритий обмін педагогічним досвідом, співпраця і рішення спільних задач за принципом «Give – Get».)
-Спільнота кращих агентів змін (Ефективна модель для генерування змін в освіті на рівні окремо взятої школи, регіону та країни в цілому)

Хто може взяти участь в EdCamp Ukraine:
До участі запрошуються як молоді спеціалісти/-ки, так і ветерани шкільної освіти України. Під час конкурсного відбору для участі не має значення які дисципліни ви викладаєте, із учнівством якого віку працюєте. Головний критерій – мотивація до розвитку та готовність брати відповідальність за майбутнє!

Трохи історії:
EdCamp народився у Філадельфії (США) влітку 2010 року. Із того часу понад 550 заходів відбулося в 15 країнах світу, об'єднавши понад 25 000 учителів. В Україні така унікальна подія відбудеться вдруге. І є надія, що педагогічна (не)конференція стане затребуваною і регулярною.

Принципи EdCamp:
-Безкоштовність
-Незалежність
-Вільна Ініціатива
-Програма визначається в перший день проведення
-Кожен може стати спікерами
- Діє закон «про дві ноги». Учасники самі визначають, які сесії відвідають. Це забезпечує ефективний спосіб «відсіву» тих виступів, якіне є актуальними для педагогів або презентовані

Що буде на EdCamp Ukraine
-Цікаві гості
-Смарт-презентери
-П’ять тематичних напрямів
-Нові формати сесій
-Тренди, про які говоритимуть
-Конкурс грантів на проведення mini-EdCamp у своїх містах

Як взяти участь у EdCamp Ukraine:
1. Повідомити про своє бажання взяти участь, заповнивши РЕЄСТРАЦІЙНУ ФОРМУ  до 7 БЕРЕЗНЯ 2016 р. (кількість місць обмежено, поспішіть*)
2. Пройти відбіркове інтерв’ю і перемогти в конкурсному відборі, результати якого будуть оголошені до 15 БЕРЕЗНЯ 2016 р.
3. Узяти на себе зобов’язання передати отриманні знання учням і ученицям, батькам, колегам – зі звітністю у форматі есе після відвідування (не)конференції до 31 ТРАВНЯ 2016 р.
4. Подбати про свій приїзд на захід – придбати за власний рахунок квитки в обидві сторони. Якщо Ви з Харкова, то зробити символічний благодійний внесок до бюджету програми EdCamp in a Box**. Інші витрати бере на себе EdCamp Ukraine.

Більш детальну інформацію читай тут.

Пам'ятай, що вчитись і вчити не тільки цікаво, а й легко!

 

Опубліковано:

2016-02-17

Розділ: Шкільна освіта