Google Expeditions: кругосвітня подорож для учнів

В той день, коли “о могутній Інтернет” почали активно експлуатувати - всі тільки і говорили про те, що він відкриває величезні можливості. Сидячи вдома з чашкою какао в руці, будь-хто може “зайти” в Лувр і насолодитись витворами мистецтва, побачити Піраміду Хеопса і Сади Семіраміди, послухати Моцарта і завітати до будь-якої країни! Що ж маємо насправді? Цитатки вк, пости фб, фото в Інстаграм - все, що цікавить середньостатистичного користувача сіткою. 
На щастя, розвиток суспільства і світу дає надію на світле майбутнє: ще у вересні минулого року почав працювати сервіс Google Expeditions . Він був створений для використання на уроках. За допомогою Cardboard на уроці георгафії учні можуть з легкістю відправитись до Південного Гоа або до узбережжя Карибського моря. З моменту запуску - віртуальні поїздки, або ж “Гугл дослідження” зробили більше, ніж мільйон учнів з 11 країн. 

Наразі програма включає більше ніж 100 готових експедицій. Від тих можливостей, які надає Google Expeditions дійсно може закрутитись голова. Адже вивчення місць більше не зводитиметься до читання історичних і культурних справок. Тепер учні можуть все побачити! Це добавляє глибини освітньому процесу. А раптом одного разу учні самі почнуть створювати власні експедиції. 

Картинки по запросу google expeditions

Які можливості відкриває Google Expeditions: 
- На уроках природознавства, чи георгафії можна показувати учням кругові панорами світу. Діти зможуть детально розглянути космічний простір або інші цікаві місця, що внесе значний вклад в поглиблене вивчення предмета. Програма відкриває просто приголомшливі можливості: від занурення в підводний світ до дослідження небесних просторів. 

- Подорожі можна здійснювати у вигляді експедицій. Школярі можуть відвідати історичні або літературні місця, про які їм розповідають. Уявіть, що на уроці можна відправити учнів у літературний Лондон і обговорити місця, які описував Діккенс та інші письменники. 

- Історичні події оживають в міру того, як учні досліджують різні аспекти військових подій. 

- Для журналістики програма відкриває безмежні можливості. Репортерам ця технологія дає можливість на додаток до своїх історій показувати читачам місця, де відбуваються описувані події. Газета New York Times вже випробувала цю технологію, роздавши читачам гарнітуру віртуальної реальності для перегляду одного зі своїх сюжетів. Існує спеціалізований додаток, який дозволяє читачам, тепер перетворився на глядачів, додати новий аспект до сприйняття інформації. 

Картинки по запросу google expeditions

На цьому приємнощі не закінчуються! Тепер ті, хто мріє щодня подорожувати, може радіти і святкувати - Google Expeditions доступний на Android, а незабаром буде доступний і для IOS! 

Опубліковано:

2016-08-25

Розділ: Шкільна освіта