Гранти для викладачів 2016

 Лайфхак: для того, щоб дізнатись, чи дійсно викладач працює за покликанням та займається справою, що приносить задоволення, і він ладен викладатись на усі 200%, щоб його учні здобували справжні якісні та цінні знання – потрібно лишень звернути увагу на те, чи сам він навчається, чи підвищує свою кваліфікацію, і чи приносить йому це задоволення! Бо викладач, який сам не вчиться – не викладач!

Тому нижче інформація саме для Вас, любі педагоги, вчителі, викладачі... а саме – закордонні гранти!Програма підвищення педагогічної майстерності TEA
Програма підвищення кваліфікації для вчителів середніх шкіл з 55 країн світу
Програма Teaching Excellence and Achievement Program ( TEA ) проводиться щорічно . 170 учасників , які пройшли всі етапи відбору , відвідають США в складі двох груп навесні або восени . Організатор програми - Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів ( IREX ) , а фінансову підтримку надає Відділ освітніх і культурних програм Держдепартаменту США .

У програмі можуть брати участь всі вчителі, які мають не менше 5 років професійного стажу і які викладають в середніх школах такі дисципліни:

-Англійська мова;

-Громадські дисципліни;

-Природні науки;

-Математику;

Спеціальна (корекційна) освіта із зазначених дисциплін.

Кандидати повинні бути громадянами Росії, добре знати англійську мову (не менше 450 балів по TOEFL) і мати намір викладання в середній школі після закінчення програми.

Відбір учасників проводиться в 2 етапи: півфіналісти проходять співбесіду в Москві і складають іспит з англійської мови, фіналісти затверджуються IREX не пізніше жовтня 2016 року. Стажування повністю оплачується організатором, включаючи проїзд, житло і щоденні витрати.

Дедлайн : 15 квітня 2016 року
Час і тривалість проведення : весна / осінь 2017 року, 6 тижнів

грант

Програма Фулбрайта для викладачів вузів
Гранти програми Фулбрайта для викладачів ВНЗ (The Fulbright Faculty Development Program, FFDP) надаються на конкурсній основі для розробки нового або вдосконалення вже існуючого навчального курсу для ВНЗ в рамках заявленої дисципліни.

 

Гранти видаються викладачам вишів не старше 39 років. Фіналісти конкурсу вилітають в США групою в серпні 2017 року.

 

Програма починається з триденного семінару, під час якого будуть вивчені теоретичні аспекти та методики розробки навчальних курсів в США. Після семінару всі учасники роз'їжджаються по університетам США, які підбираються для кожного фіналіста з урахуванням заявленої дисципліни.

Після завершення програми кожен учасник повинен надати проект навчального курсу на підсумковому семінарі, який буде проводитися в середині січня 2018 року в Інституті міжнародної освіти в Нью-Йорку.
Для участі в конкурсі потрібно володіти англійською на хорошому рівні (не менше 80 балів за ibtTOEFL) і мати не менше 3-х років безперервного стажу викладацької діяльності у ВНЗ. Набір учасників ведеться в два етапи.

Дедлайн: 15 июня 2016 року

 

Час і тривалість проведення: серпень 2016 - січень 2018 року, 5 місяців

грант1

Програма Фулбрайта для молодих викладачів англійської мови
Головна мета програми - поліпшення викладацької майстерності та культурний обмін між США та іншими країнами. Її учасники будуть розподілені в університети і коледжі США для роботи в якості викладачів або асистентів викладачів англійської мови.

Програма починається в серпні з обов'язковою тижневої орієнтації в США. Після цього учасники роз'їжджаються по університетам і коледжам, куди вони були розподілені. Учасники повинні будуть активно взаємодіяти з представниками місцевої громади: організувати групи з вивчення розмовної мови, мовні клуби, проводити поза аудиторні заходи і круглі столи, щоб ознайомити аудиторію з культурою і традиціями своєї країни. Учасники програми повинні працювати викладачами англійської мови або навчатися у вищому навчальному закладі на останніх курсах за спеціальністю «вчитель англійської мови».

Дедлайн 1 червня 2016 року

Час і тривалість проведення: серпень 2016 - травень 2018 року, 9 місяців

 


Опубліковано:

2016-03-09

Розділ: Шкільна освіта