Компанія Букі на конкурсі стартапів від Nescafe

   Компанія Букі торує нові стежки для продовження свого розвитку та покращення роботи. Нещодавно  компанія взяла участь в акції Idea-X («Ідея-Х») від Nescafe. Мета конкурсу – підтримка нових і вже діючих проектів та бізнес-планів, що можуть приносити користь суспільству.

 

    Існує 3 категорії: творча, соціальна і бізнесова. Компанія Букі виступає в останній категорії. Поки ми успішно працюємо, є динаміка зросту, однак усе потребує фінансування. Такі реалії життя. Для того, щоб налагодити якісний діалог між репетиторами та учнями, не вистачить лише «рожевих» намірів.

    Добре розвинений сайт – запорука великої кількості замовлень і достатнього заробітку для репетиторів. Адже Букі прагне якомога повніше задовольнити потреби обох сторін. Портал треба доопрацювати, і це важко зробити своїми силами. Для удосконалення сайту необхідно майже 50000 грн.

 

    Усі успішні компанії потребують SEO-оптимізації, тобто роботи щодо підвищення позицій сайту в результаті видачі пошукових систем. Людською мовою – це комплекс мір, спрямованих на те, щоб при пошуку необхідної інформації люди потрапляли саме на ваш сайт. Повірте мені, це нелегка робота. Потрібно бути в курсі всіх подій та новинок щодо роботи пошукових систем. А їх робочий штат не спить і також працює на благо своїх споживачів. На SEO-оптимізацію компанія потребує 20000 грн.

    Яка головна проблема при виборі репетитора? Правильно – страх того, що репетитор виявиться випадковою людиною без належних знань та навичок. А давати свою дитину на навчання до таких людей не хочеться. Щоб усунути цю проблему, компанія Букі хоче створити відеосертифікацію репетиторів. Такого ви не зустрінете у жодній репетиторській компанії. Відеосертифікація дозволить усунути переживання щодо якості викладання – ви матимете змогу побачити роботу репетитора ще до зустрічі з ним.

 

    Букі – молода компанія, тому навіть за приміщення для роботи доводиться тяжко боротись. Сподіваємось, що ви зрозумієте і підтримаєте нас в акції від Nescafe. Для цього треба перейти за посиланням, проголосувати і залишити коментарі. Акція від Nescafe - можливість виграти необхідні гроші для розвитку порталу та покращення його роботи.

 

    Погодьтеся, що робота вчителя – вічна. Вона ніколи не вичерпає себе, питання лише у якості роботи. Ми всіма силами прагнемо наблизити її до необхідних стандартів. Яким чином? Перекреслюванням цих самих стандартів та переходу до нового типу викладання, де вчитель і учень будуть зацікавлені процесом. У сфері освіти вистачає прогалин і недоліків. Чому б не почати їх виправляти? Хто, як не ми з вами, її учасники, спроможні на це?

 

    Сподіваємось, що наша діяльність не залишить вас байдужими. Це дуже круто, що в Україні замислись над підтримкою молодих, перспективних, жагучих до роботи підприємців та їх ідей. Давайте втілювати їх у життя разом! Щиро вдячні за підтримку. 

 

Читайте також: Як працюють сайти для репетиторів?

 

Опубліковано:

2015-05-27

Розділ: Новини компанії Букі