Конференція TutorLAB: як це було


Репетиторська компанія Букі виступала партнером TutorLAB і перша в Україні конференція для репетиторів відбулася. Цілий день спілкування, знайомств та нових ідей пролетів непомітно. І нам хочеться розповісти докладніше про те, що було на конференції.


Нам і нашим партнерам вдалося об'єднати найбільш активних і цікавих репетиторів України. Стільки яскравих і захоплених своєю роботою людей важко зустріти, де б то не було, але TutorLAB зміг об'єднати нас усіх.


TutorLAB пройшов значно більш насичено, ніж було заявлено в програмі. До учасників конференції звернулися 6 спікерів, замість заявлених трьох.
першим виступив Олексій Куліш, український репетитор-мільйонер. Олексій щедро поділився своїми способами і методами роботи. він також розповів про збільшення доходу і розкрив секрети про те, як розумно заощаджувати та накопичувати гроші.


Анастасію Титаренко, розробник програмного забезпечення
BristarStudio, представила продукт Unimaster. Що таке Unimaster? Це інтерактивна дошка, яка дозволяє створювати відео-уроки, читати книги і тексти, малювати прямо на вашому планшеті і доповнювати коментарями навчальні матеріали. Продукт буде представлений до 1 вересня 2016 і ми побачили новий дизайн.


Засновники Національної асоціації репетиторів України — Ірина та Анна, розповіли про те, як працює і які переваги отримують члени асоціації.


Ірина Назаренко, репетитор математики, керівник репетиторського центру ДЗЕТА (Кременчук), розповідала про методичні і управлінські секрети. Значний інтерес викликала математична гра ЗОЛОТО СКІФІВ, авторська розробка центру ДЗЕТА.
Мета гри-зробити навчання математики захопливим.


Надія Осипчук, розповіла про те, як репетитору заробити в Києві на однокімнатну квартиру. Ведення освітнього бізнесу, робота з клієнтами і складання бізнес-стратегії — базові поняття для тих, хто хоче заробляти більше.


Психологія взаємодії у репетиторстві - майстер-клас від Олександри Руденко завершило конференцію для репетиторів
TutorLAB. Учасники конференції замислилися над такими аспектами, як мотивація і бажання всіх учасників взаємодії, і розставити пріоритети.


Обіцяне море спілкування огорнуло учасників, подарувавши нові ідеї та знайомства. Кожен зміг знайти для себе щось корисне і взяв це в роботу.

До нових зустрічей!

Опубліковано:

2016-07-04

Розділ: Шкільна освіта