Конференція на тему "Українська наука 2.0. Що далі?"

    Якщо маєте хоч якесь відношення до науки, ви просто повинні відвідати цю конференцію. 2 листопада о 19:00 на базі простору «Часопис» відбудеться конференція «Українська наука 2.0. Що далі?». На лекції ви зустрічаєтесь із 8 вченими, котрі відповідають на ваші питання і обговорюють важливі проблеми, питання і перспективи розвитку української науки.

 

    Зініціювали зустріч інтернет-журнал Platfor.ma разом з Інститутом газу нетрадиційних джерел. Слід сказати, що ці два організатори зробили чудовий проект на тему освіти в Україні і загалом – «Науковий підхід». Тут пишуть про роздуми вчених про сучасну науку, можливості закордонної освіти та останні тенденції у цій сфері. Не бійтеся – картинок багато. Радує, що тут досить великий відсоток жінок, що досі було не властиво таким сферам, як політика і, тим паче, наука. Вражає, що творці онлайн-проекту закликають вчених до зустрічей офлайн, аби дійти певного консенсусу щодо української науки та її майбутнього.

    Конференція відбудеться у формі презентацій, що забезпечує контакт з аудиторією та інтерес з її боку. Вам не буде нудно, якщо ви профан у сфері науки. Спікери розпалять у вас юного науковця! На конференції вчені розкриють такі питання:

 

-що і як гальмує українську науку;

-чи є нам ким і чим пишатись;

-шляхи співпраці із роботодавцями і державою;

-як зробити науку «попсовою» в позитивному значенні;

-кого вважати взірцем для наслідування.

    Спікери – кандидати наук, доценти, декани і наукові співробітники провідних навчальних лабораторій України. Хоча, коли мова йде про науку, головним критерієм є не звання і медалі, а соціальне значення досліджень.

 

    Вартість відвідування – 50 грн. 50 грн, Карл! Реєструйтесь – треба заповнити лише 3 поля: ПІБ, місце роботи й електронну адресу. Навіть тут вчені врахували, що лінь – це прискорювач прогресу.  Ви побачите відомих науковців, можливо, знайдете людей із подібними поглядами, висловите свою думку, зможете задовольняти свою потребу в саморозвитку випити духмяного чаю чи терпкої кави. Найкращі вчителі – книги і вчені. Цим джерелам варто довіряти. Вчіться у найліпших.

 

Читайте також: Створено Асоціацію репетиторів України

Опубліковано:

2015-10-27

Розділ: Шкільна освіта