Кубриш Соломія Василівна - репетитор німецької мови в Києві

   Кубриш Соломія Василівна – репетитор з німецької мови в Києві. Попри свій юний вік, Соломія є одним з кращих репетиторів німецької мови компанії Букі.

 

- Соломіє, як ви поєднуєте навчання і репетиторство?

- Спочатку було складно, але потім я почала правильно розподіляти час. Раніше багато часу витрачала марно, а зараз стараюсь цінувати кожну хвилину. Цікаво, що в той час, коли я не займалась репетиторством, в університеті теж було непросто, ледве «витягнула» стипендію. А тепер без особливих зусиль маю підвищенуJ Тепер я складаю список справ, які маю виконати на день. Звичайно, не завжди виходить йому слідувати, але вже якась організація та самодисципліна.

 

- Що вас спонукало займатися з дітьми?

- Мабуть, любов до предмета. Я навчалась у спеціалізованій школі із вивчення німецької мови, а в 11 класі мені вперше довелось працювати з дитиною. Просто попросили допомогти 8-річній дівчинці. А протягом навчання назбиралось немало навчальних матеріалів, які зараз виявились дуже доречними.

- Чи великий зараз попит на німецьку мову? Із учнями якого рівня ви, як правило, працюєте?

- Так, німецька мова користується популярністю. Люди вивчають німецьку, аби потім поїхати за кордон для навчання чи роботи. Частіше за все трапляються учні із рівнем А2. До речі, із дітьми працювати дуже цікаво, бо вони мабуть нестандартне мислення, уявляють усе так, як би дорослі ніколи не придумали. Це й дивні асоціації, і диковинки перекладу. Ще в мене була учениця, старша за мене на 10 років. Спочатку було трохи страшно, але з часом ми звикли один до одного, і вік ніяк не впливав на навчальний процес.

- Чи плануєте ви в майбутньому займатися репетиторством? Чи є бажання поїхати у ту ж саму Німеччину?

- Так, репетиторство - це досить цікаво. Частіше за все діти мають проблеми із граматикою та структурою мов. Але це не страшно і легко «лікується». А минулого року мені пощастило побувати в Німеччині в таборі Eurocamp. Тут збираються діти з усієї Європи, і мова спілкування не англійська, як зазвичай, а німецька. Я отримала так багато вражень, що після приїзду в Україну досі хотілось розмовляти німецькою…

 

- На вашу думку, які переваги і недоліки співпраці із репетиторськими компаніями, зокрема із «Букі»?

- Поки я співпрацюю лише з компанією Букі - і не скаржусь. На сайті зручно орієнтуватись, гарна структура. Щодо побажань, то було б непогано бачити всі доступні замовлення. А поки не знаєш, де і з ким доведеться займатися.

 

    Наостанок Соломія Василівна лишила побажання для всіх, хто хоче, вивчає чи планує вивчати німецьку мову: «Übung macht den Meister. Deutsch lernen lohnt sich!»

 

 

Читайте також: Олександра Руденко - інтерв'ю з головою Клубу репетиторів

 

 

Опубліковано:

2016-02-24

Розділ: Шкільна освіта