Курси підготовки до ЗНО при КПІ

   На початку вересня майбутні абітурієнти та їх батьки піклуються про підготовку до ЗНО. Треба обирати між самостійною підготовкою, заняттями з репетитором та підготовчими курсами при вищих навчальних закладах.

 

    Кожен із цих методів має свої ‘pros and cons’, недоліки і переваги. Розглянемо під мікроскопом підготовчі курси, а саме підготовчі курси при Київському політехнічному інституті (КПІ). 

    Що вони пропонують? Ви можете почати відвідувати їх у 10 класі (підготовка тривалістю 14 місяців ) або в 11 (7 місяців). Традиційно курси починаються у вересні-жовтні. Щоб записатися, необхідно написати заяву, а також додати 2 фотографії (3×4) і ксерокопію перших двох сторінок паспорта чи свідоцтва про народження. Коштують підготовчі курси при КПІ становить 300-350 грн на місяць за 1 предмет, але у зв’язку із знеціненням гривні ціна курсів, скоріш за все, теж підскочить. При написанні заяви ви обираєте 3 предмети (набір залежить від спеціальності). Офіційний сайт КПІ заявляє, що 95% слухачів стають студентами цього вишу. Якщо це ваша ціль, чому б і ні? КПІ зарекомендував себе як лідер технічної освіти, став справжнім брендом навчання в Україні. До того ж, слухачі курси, які будуть вступати на природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності, отримають додаткові 20 балів. А це не так мало при сьогоднішній конкуренції у вступній кампанії.

 

    На підготовчих курсах КПІ навчаються на екстернаті (лекції відбуваються щосуботи з 10:00 до 16:00), їх можуть відвідувати учні з інших міст України, та вечірніх курсах (тричі на тиждень, з 16:00 до 19:00; 2 варіанти: понеділок-середа-п’ятниця, вівторок-четвер-субота).

 

    Абсолютна більшість людей спирається на думку оточуючих. Перш ніж купити будинок, книжку чи машину, ми питаємо думки людей навколо або читаємо відгуки в Інтернеті. Що говорять про підготовчі курси КПІ? Загалом, підготовка непогана, особливо до ЗНО з математики та фізики. Деякі студенти нарікають, що не встигали розглянути всі теми і все одно звертались до репетиторів. Лекції з української мови та літератури на курсах КПІ бажають кращого, і це логічно, бо КПІ не має належного досвіду підготовки до гуманітарних напрямів. 

    Отже, репетитор був і залишається універсальним помічником, але його послуги дорожчі, не заперечую. Підготовчі курси створені для тих, за ким не потрібно бігати з нагайкою, щоб щось вивчили. Не хочете – справа ваша. Сумніваюсь, що репетитори використовують такі кардинальні методи, але в них є ширші можливості контролю, контакт із батьками. У цілому, підготовчі курси при КПІ справляють непогане враження. Чи вартують вони витрачених коштів? Зважте усі "за" і "проти" та зробіть правильний вибір. 

 

Читайте також: Поглиблений рівень ЗНО - для яких спеціальностей його треба здавати

 

Опубліковано:

2015-04-26

Розділ: Новини ЗНО