Курси турецької мови для початківців

   Якщо ви хочете вивчити турецьку мову і вас приваблює колективне навчання, то курси турецької мови – хороша альтернатива  заняттям із приватним вчителем. Є люди, які краще засвоюють інформацію, коли працюють у групах, приймають участь у діалогах, сценках, дискусіях. Вам цікаво, навіщо і як треба вивчати турецьку мову? Тоді розпочнемо короткий огляд переваг та специфічних рис вивчення.

 

    У турецькій мові багато французьких запозичених слів: lüks 'розкіш', kuzen 'кузен', pantolon 'штани', kuaför 'парикмахер', hoparlör 'гучномовець', kamyon 'вантажівка'. Граматичні правила мови неважкі, але турецька мова на порядок складніша, ніж англійська (хоч і не така популярна). Найважчим буде, скоріш за все, засвоїти вимову та письмо. Та це не привід не починати навчання.

 

    Початківці завжди мають спокусу кинути все на старті, сказати «я не можу» = «я не хочу», придумати сотні причин, чому ця мова/робота/школа не для них. Які плюси того, що вивчите турецьку мову?

    Перш за все, хочу повідомити, що турецька система освіта – одна із найкращих у світі. Іноземці, між іншим, мають більші шанси вступити до турецьких університетів, ніж корінні жителі. Для цього необхідно скласти іспит з предметів шкільної програми та іспит з турецької мови. Якщо ви отримаєте вищу освіту в Турції і проживете на її території 5 років, то легко можете стати громадянином цієї держави.

 

    Турція швидко розвивається, налагоджується економічна ситуація, і туризм відіграє в цьому не останню роль. У 2010 році Стамбул визнали культурною столицею Європи, а 5 університетів Турції входять до списку найкращих внз світу: Boğaziçi, İTÜ, ODTÜ, Bilkent и Koç (на жаль, жодний український університет до списку не ввійшов). Турція має одну із найбільш надійних і недорогих систем охорони здоров’я, найсмачніші у світі апельсини  і, як без цього, чудову національну кухню. Ці факти дійсно доводять, що країна може забезпечити вас роботою із достатнім заробітком і хорошими перспективами розвитку.

    Отже, розібрались, чому турецьку мову вчити можна і потрібно. А де? На щастя, сьогодні потрібно лише ваше бажання. За наявності такого ви можете почати вчити турецьку в навчальному центрі "MADRASA", Школі Східних мистецтв та культур, державних курсах іноземних мов «ІНТЕРЛІНГВА», Турецькому навчальному центрі «Анатолія», навчальному центрі «IT столиця», центрі вивчення мов та перекладів при МАУП (м. Київ), мережі навчальних центрів «Академія успіху» (Київ, Львів, Кіровоград, Миколаїв, Одеса, Херсон). У кожному місті України можна знайти непогані курси турецької мови або репетитора. Якщо не бажаєте займатися з вчителем чи у групах, спробуйте курси вивчення турецької онлайн. Багато можливостей – лише почніть.

 

    Між іншим, Юлій Цезар промовив відомі слова “Veni,Vedi, Veci” (прийшов, побачив, переміг) саме на території Турції, недалеко від Анкари. Перемагайте себе кожного дня, помічайте тільки хороше та біжіть за новими можливостями. Успіхів у вивченні турецької мови!

 

Читайте також: Курси німецької мови в Гете-Інституті

 

Опубліковано:

2015-04-24

Розділ: Вища освіта