Літня Універсіада-2015

   У Комітеті з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України розпочалася активна підготовка до наступної Всесвітньої Універсіади-2015, яка пройде 3 - 14 липня  в південнокорейському місті Гуанджу.

 

    Комітет постійно контактує з організаторами Універсіади. Адже нині цікавить будь-яка інформація щодо підготовки та участі нашої спортивної студентської делегації.

 

    А це – оформлення виїзних документів, страхування членів делегації, маршрути авіаперельоту до Сеулу, а звідти ‑ понад чотири години автобусом до студентського містечка столиці Універсіади ‑ Гуанджу. Крім того, розміщення, проживання та харчування наших студентів-спортсменів. До речі, офіційний представник Посольства Республіки Корея в Україні повідомив, що оформлення віз для наших спортсменів будуть безкоштовними.

 

    До Оргкомітету вже направлена заявка про участь та кількісний склад майбутньої спортивно-студентської делегації України. Наразі готується технічна заяка з видів спорту, в яких братимуть участь українські студенти. Українські юнаки та дівчата будуть змагатися в 17 видах спорту (легка атлетика, плавання, стрибки у воду, баскетбол, фехтування, футбол, спортивна гімнастика, художня гімнастика, дзюдо, настільний теніс, волейбол, теніс, бадмінтон, кульова стрільба, академічне веслування, техквондо, стрільба з лука).

 

    Орієнтовний склад збірної України становитиме 228 спортсменів (хлопці і дівчата), 63 тренери. До штабу делегації на Універсіаді увійде тридцять осіб. Це ‑ лікарі, масажисти, працівники штабу та офіційні особи.

 

    Так, пропаганда здорового способу життя є одним із перших пріоритетів української освіти. На жаль, хвороби з кожним роком «молодшають», причиною чого є не тільки забруднення навколишнього середовища, а й спосіб життя сучасних учнів та студентів, які часто грішать тютюнопалінням, вживанням алкогольних напоїв та наркотиків – і це замість збалансованого харчування та заняття спортом. З часом зростає «престижність» здорового способу життя, а можливість чогось досягти у галузі спорту стимулює народження нових чемпіонів, адже набагато приємніше отримати винагороду та визнання, ніж «букет» хвороб, за які пізніше прийдеться розплачуватись усе життя. 

 

Читайте також: Стажування в INTERPOL

 

Джерело: http://mon.gov.ua/ua/news/44427-litnya-universiada-2015-guandgeu-stae-vse-bligeche

Опубліковано:

2015-02-25

Розділ: Вища освіта