Лекція на тему: "Сигнали твого мозку, або про що говорять нейрони"

    17 листопада лекторій «Часопис» подарує вам нову захоплюючу лекцію на тему: «Сигнали твого мозку, або про що говорять нейрони». Тема дійсно цікава і потребує розслідування, адже попри всі успіхи вчених у галузях біології, медицини, психології, хімії та інформатики мозок людини досліджений недостатньо. «Часопис» відповідає на безліч актуальних питань сьогодення. Прийшов час поговорити про мозок.

 

    Так, мозок людини та його складові частини потребують докладніших вивчень. Але те, що мозок людини досліджений лише на 10%, - міф, який зазнав нищівної критики з боку вчених усього світу. Нана Войтенко розкаже детальніше про особливості будови та діяльності головного мозку, складні зв’язки між нейронами і їх вплив на наші відчуття, емоції, переживання.

 

    Також Нана повідає про механізм і причини появи болю – дуже «болюче» питання, нехай пробачать читачі за тавтологію. Зрозуміти причини виникнення проблеми значить усвідомити методи її уникнення і попередження. Біль – найнеприємніше відчуття, властиве людині, яке, однак, має свої функції, про які й розкаже Нана Войтенко. Може, біль не такий «поганий», як ми звикли думати.

    Вартість квитка становить  120 грн, для студентів – 80 грн. Як завжди, включені умови простору, тобто комфорт, чаювання чи кавування із солодощами. На жаль, запис на лекцію вже завершений. Не сумуйте:  все одно можете потрапити на неї, якщо після того як всі зареєстровані учасники займуть свої місця. Але це ще один доказ того, що наукові лекції користуються неабиякою популярністю в українців, особливо у молоді, що дійсно радує.

 

 

    Походи в кіно чи театр – це, звичайно, чудово. Чому б не урізноманітнити своє дозвілля і відвідати захід, що залишить хороший слід у мозку і пам’яті, тобто буде вагомим внеском у саморозвиток? Якщо ви «за», вас чекають на лекції. Розвиватися – це круто. 

 

Читайте також: Тетяна Козицька - репетитор з біології та хімії у Києві. Як стати брендом репетиторства?

Опубліковано:

2015-11-17

Розділ: Шкільна освіта