Математичні ігри онлайн

   Ми звикли до автоматизації нашого життя: все спрощується, частина роботи виконується за нас, у той час як ми займаємося чимось кориснішим і більш істотним. Достаток техніки і електроніки - це добре, але не завжди на користь. Ми з вами зовсім розучилися рахувати усно. Навіть при складанні двозначних чисел у деяких дорослих виникають труднощі. А що казати про дітей, яких з пелюшок оточують новомодні гаджети?

 

    А усний рахунок допомагає розвивати пам'ять, добре концентруватися і «розминати» логіку. Як не дивно, боротися з наслідками нових технологій допоможуть... нові технології! Розглянемо додатки, які заново навчать нас додавати усно.

 

    MentalCalculation - гра з 9 рівнями складності. Натискаючи цифру від 1 до 9, ви вибираєте свій рівень, причому він співзвучний з кількістю цифр в доданках. Програма стежить за вашими успіхами і поразками, зчитуючи швидкість рішення і кількість промахів, а також ТОП-10 кращих і гірших результатів.

    Числобій - теж сервіс для тренування усного підрахунку. Він яскравіше, ніж MentalCalculation, тому обов'язково сподобається дітям. Тут є аж 6 режимів, у кожного з яких своя специфіка. «Вільний» режим не обмежує вас у часі і може бути хороший для початку використання програми, коли ви тільки згадуєте, як додати два та три. Коли ви трохи потренуєтеся, сміливо переходьте до інших режимів. Що, як не азарт, буде кращим помічником в процесі навчання?

 

    «Марафон» рахує час, витрачений на відповіді на 20 запитань. «Дитячий» і «Таблиця множення» підійдуть діткам для повторення злощасної таблиці і математичної практики з моментальною перевіркою. «Подгонялкі» не дозволять ловити гав: питання змінюється кожні 3 секунди, так що немає часу на сторонні фактори.
Є ще «Безпомилковий» режим, коли після кожної вашої помилки тренування припиняється.

 

А у вас на прикметі є якісь математичні гри?

 

Читайте також: Як швидше запам'ятати потрібну інформацію?

 

 

 

 

Опубліковано:

2016-04-17

Розділ: Шкільна освіта